اخبار سینما و تلوزیون پيتر جكسون تهديد به خارج‌كردن پروژه «هابيت» از نيوزلند كرد

• شروع کننده موضوع EGeNo
  • بازدیدها 222
  • پاسخ ها 2
  • تاریخ شروع

EGeNo

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,377
امتیاز واکنش
12,176
كارگردان و تهيه‌كننده نام‌دار هاليوود تهديد كرد، پروژه ساخت فيلم «هابيت» را از كشور نيوزلند خارج خواهد كرد.

multimedia_pics_1386_8_art_342.jpg

به‌دنبال مناقشه بوجود آمده ميان «پيتر جكسون» و اتحاديه بازيگران استراليا، اين كارگردان سرشناس تهديد كرد از ساخت فيلم «هابيت» در نيوزلند صرف‌نظر خواهد كرد.

جكسون در نامه سرگشاده‌اي اعلام كرد، اگر مناقشه به وجود آمد با اتحاديه هنر و سرگرمي‌هاي رسانه‌اي استراليا حل نشود، ساخت اين پروژه را به كشوري در شرق اروپا منتقل خواهد كرد.

چندين اتحاديه بازيگران در آمريکا، استراليا و کانادا از اعضاي خود درخواست كرده‌اند به‌جهت آنكه تهيه‌کنندگان فيلم «هابيت» حاضر به استفاده از بازيگران نيوزيلندي در اين پروژه نيستند، اين فيلم را تحريم كنند.

به گزارش خبرگزاري فرانسه، کارگردان سه‌گانه «اربـاب حلقه‌ها» كه اين فيلم را در نيوزلند ساخته است، در اظهارات اعتراض‌آميز خود اعلام كرد، اين حرکت تصميم زيركانه استراليا براي كنترل داشتن بر صنعت فيلم نيوزيلند است كه مي‌تواند به تضعيف آن در صحنه جهاني بينجامد.»

داستان اين فيلم در دنيايي روي مي‌دهد که پر از جادوگرها و کوتوله‌هايي به‌نام «هابيت» است.

«بيلبو باگينز» شخصيت اصلي داستان، يکي از اين هابيت‌هاست که حلقه قدرت را از «گالم» مي‌گيرد. هابيت‌ها گونه‌اي از موجودات تخيلي در رمان «اربـاب حلقه‌ها» هستند.

پيتر جکسون 49 ساله کارگردان، تهيه‌کننده، بازيگر و فيلم‌نامه‌نويس نيوزيلندي است كه بيشتر به‌دليل ساخت سه‌گانه «اربـاب حلقه‌ها» شهرت يافته است. وي همچنين به‌خاطر بازسازي «کينگ کنگ» در سال 2005 و تهيه کنندگي «ناحيه 9» مورد تحسين منتقدين قرار گرفته است.

• پیشنهادات
  • Arena

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    91
    امتیاز واکنش
    1,106
    این الان خبر جدیده ؟؟؟
    چون تاجایی که من اطلاع دارم سه گانه هابیت ها ساخته شده و اکران هم شده
    :|

EGeNo

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,377
    امتیاز واکنش
    12,176
    نه! خبر جدید نیست. خبر قدیمیه که خیلی از خبرهای قدیمی هم توی ارشیو نگاه دانلود وجود نداره و به عنوان همکار تالار وظیفه دارم که خبر های قدیمی رو هم به آرشیو ضم کنم تا برای دسترسی بهشون مشکلی نباشه ( صرفا جهت اطلاع )

بالا