فوتبال خارجی پيگريني: ليگبرتر نياز به تعطيلات زمستاني ندارد

فریاد بی صدا

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
465
امتیاز واکنش
60
پيگريني: ليگبرتر نياز به تعطيلات زمستاني ندارد

مانوئل پيگريني، سرمربي منچسترسيتي، تاکيد کرد که علاقه اي به تعطيلات نيم فصل ندارد اما معتقد است بايد فاصله بيشتري بين ديدارهاي ليگ برتر در ژانويه وجود داشته باشد.
[پيگريني: ليگبرتر نياز به تعطيلات زمستاني ندارد]

اين مربي شيليايي در اولين فصل حضورش در منچسترسيتي نتايج بسيار خوبي کسب کرده و تيمش در حال حاضر با يک امتياز اختلاف نسبت به آرسنال صدرنشين، در رتبه دوم قرار دارد.

سيتي که در همه ديدارهاي خانگي اين فصل ليگ برتر پيروز شده، سه روز بعد از ديدار دشوار مقابل ليورپول، بايد مقابل کريستال پالاس قرار بگيرد و پيگريني معتقد است اين فاصله کم، چندان مناسب نيست.

به گزارش گل، او به خبرنگاران گفت:" من در مورد انجام بازي هاي زياد صحبت نمي کنم زيرا همه تيم ها همين تعداد بازي انجام مي دهند.

آنچه من فکر مي کنم اين است که بايد بين دو بازي، حداقل 72 ساعت فاصله باشد.

همه تيم هاي صدر جدول، به جز منچستريونايتد، بعد از 72 ساعت بازي مي کنند. در چنين روزهايي که فاصله بازي ها کم است، شرايط براي همه تيم ها بايد مشابه باشد. منظور من، قرار دادن تعطيلات زمستاني نيست."

پيگريني همچنين از پيروزي تيمش مقابل ليورپول و نخوه مهار لوئيس سوارس ابراز خشنودي کرد و گفت:" بازيکنانم خيلي خوب کار کردند؛ به ويژه در مقابل لوئيس سوارس. او مهاجم فوق العاده اي است.

او در حال حاضر در بهترين شرايط است؛ به همين خاطر براي تيم ما بسيار مهم بود که حتي يک دقيقه هم از او غافل نشويم."

بالا