پیش بینی آینده و روشن بینی

• شروع کننده موضوع آیدا.ف
  • بازدیدها 128
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

آیدا.ف

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
5,830
امتیاز واکنش
35,457
*چه کسی همسر شما خواهد شد؟ *فلانی بار دار است فرزند او پسر می شود یا دختر؟ *پولم رو دزدیدن ، کار چه کسی بوده؟ *فردا چه اتفاقی می افتد؟ *دیروز فلانی کجا بوده و چکار میکرده؟ اگر می خواهید روشهای فوق رو بدونید پس متن رو با حوصله و با دقت بخونید و مو به مو اجرا کنید/ روش : آیا تا به حال دقت کرده اید هنگامی که می خوابید ، روح شما به مناطقی می رود که شما یا قبلا در آن بوده اید یا در آنجا زندگی کرده اید ، یا نزد کسانی می رود که شما آنها را می شناسید ، یا یک خبر از کسی برای شما می آورد؟؟؟ بله درست است حتما اتفاق افتاده/ اما سوال اینجاست چرا روح ما باید به نقاطی برود که ما دوست نداریم؟ آیا ما می توانیم کنترل روح را به دست بگیریم: چواب منفی است چون این کار بسیار سخت و زمان براست/ اما شما می توانید روح را به هر کجا شما دوست دارید بفرستید / خوب روش کار قبل از خواب است: 1 – یک خودکار و یک برگه آماده کنید و کنار خود بگذارید . 2 - حالا بر بالای برگه آن چیزی را که می خواهید بدانید بنویسید/ تذکر : موضوع شما پیچیده نباشد مثلا ننویسید من می خوام بدونم غضنفر با لیلی ازدواج می کنه یا نه و اگر نکرد با کی ازدواج میکنه و آیا من میتونم برم و لیلی رو بگیرم؟ در اینصورت روح گیج میشه و هیچ پاسخی به شما نمیده/ باید از یک متن مطلق و صریح استفاده کنید مثلا فرزند فلانی دختر است یا پسر؟ همین 3- قبل از خواب مدام سوال خود را در ذهن تکرار کنید مثلا هر 5 دقیقه 2 بار خوب است تذکر : شما نباید احنمال بدید چون اگر احتمال بدید روح بر اساس احتمال شما نظر میده/ مثلا نگید چون اون روز با دختر عموش دیدمش پس دیگه احتمالش کمه بیاد سراغ من / باید بگویید روح من همه چیز را به من خواهد گفت / وقتی شما دستور را صادر نمایید روح دیگر بجای رفتن دنبال هیولا و دیو و جن میره سراغ کار شما و شما یک خواب می بینید که این خواب جواب سوال شماست ( این روش کاملا تضمینی است) از هر ده پیشگویی شما تنها یکی اشتباه است و بسته به نوع روح شما نحوه ارتباط و ارسال جواب هم متفاوت است / مثلا در روح های زرنگ اگر شما بگویید می خواهید بدانید پس فردا باران خواهد آمد یا نه؟ شما در خواب یا باران می بینید / یا خیس شدن می بینید / یا آب می بینید / یا دریا میبینید / یا بیابان / یا .... در روح های متوسط اگر شما بگویید می خواهید بدانید پس فردا باران می آید یا نه : شما در خواب چند نفر را می بینید که در مورد باران با هم صحبت می کنند و یکیشون میگه فردا ممکنه بارون بیاد / یا میبینید چند نفر بر سر یک لیوان آب دعوا می کنند ( این یعنی باران نمیاد) / یا می بینید در آمریکا بارون اومده و چند شهر رو خراب کرده ( این یعنی بارون به ما هم میرسه)/ و ... اما در روح های کند اگر شما بگویید می خواهید بدانید پس فردا باران خواهد آمد یا نه؟ در خواب ممکن است !!!!!ببینید یک سیگار روشن می کنید !!!!!!!! خوب این یعنی چی ؟ کسی نمیدونه و شما فکر می کنید الکی بوده ولش کن و ... اما اینطور نیست شما باید برید و یک سیگار روشن کنید در اون زمان جواب رو بدست می اورید مثلا ممکن است سیگار شما در آب بیفتد (یعنی باران در راه است) ممکن است مادرتان آب را برای خاموش کردن سیگار روی صورتتان بریزد ( یعنی باران در راه است) یا اینکه چند بار کبریت می زنید و سیگار روشن نمی شود ( این یعنی فعلا از باران خبری نیست ) و ..... اینا فقط مثال بود .... 4 – هر موقع از خواب بیدار شدید بدون هیچ گونه تنبلی کردن فورا آنچه را در خواب دیده اید بدون کوچکترین کم و کسری بنویسید حتی جزئیات، اصلا نگویید این که ربطی نداشت حتما ربط داره/ (چه صبح و چه نصف شب که بیدار شدیدباید بنویسید) اما اگر فراموش کردید چی دیدید شب بعد بگید من میخوام تا صبح خوابم یادم بمونه و از یادم نره تا روح سندش کنه تو مغزتون و یادتون نره/ تذکر : اگر به خاطر تنبلی یا هر چیز دیگه ای خواب رو ننوشتید دیگه ادامه ندید چون شما به درد این کار نمی خورید/ باید کاملا زرنگ باشید و از خواب های دیده شده جواب رو بگیرید/ در ضمن این خواب شما با خوابهای قبلی متفاوت است چون شما خودتان روح را برای کاری فرستاده اید / و درصد خطا هم 10 درصد است/ از امشب شروع کنید / و در صورت برخورد با مشکل بگید تا راهنمایتون کنم/ پس شروع کنید / و اطمینان داشته باشید که میتوانید / من خودم با این روش خیلی از چیزها رو بدست آوردم/ مثلا برای شروع بگید من می خوام بدونم تو کوچه ما کی مخبره و جاسوسی میکنه و به اطلاعات میده .

برخی موضوعات مشابه

بالا