فوتبال داخلی پیمان میری: اگر آن میله گرد به من می‌خورد، فوتبالم تمام شده بود

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 115
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

مهاجم سرعتی تیم فوتبال نساجی مازندران معتقد است که طرز برخورد در بابل، در حد فاجعه بوده است.

به گزارش فرتاک ورزشی از مازندران، پیمان میری درخصوص بازی با خونه به خونه گفت: بازی خوبی بود و هر دو تیم داشتند فوتبال بازی می کردند و ما حتی در بین دو نیمه داشتیم خودمان را برای نیمه دوم گرم می کردیم که ناگهان دیدم چند نفر از هواداران خونه به خونه به سمت هواداران نساجی سنگ و صندلی پرت می کنند.

وی ادامه داد: پلیس آمد تا قضیه را آرام کند که رفت سمت هواداران نساجی و واقعا برخورد بدی با آنها داشت و کجای دنیا از میهمان با اسپری و گاز اشک آور میزبانی می کنند!

میری درخصوص برخورد با مامورین انتظامی گفت: من رفتم و به مامور گفتم چرا بازیکن و مربی ما را می زنید، ناگهان دیدم سرهنگ نیروی انتظامی من را هل داد و سرباز نیز با میله گرد به سمت من حمله کرد که اگر آن میله گرد به من می خورد، فوتبالم تمام می شد و باید تا آخر عمر در خانه می نشستم. هواداران نساجی نیز بعد از بازی به من لطف داشتند و زنگ زدن و جویای احوال من شدند که از همین جا از آنان تشکر می کنم.

وی درخصوص تمرین امروز نساجی و حضور هواداران گفت: امروز بیش از 10 هزار نفر هوادار آمده بود و از تیم ما حمایت کرد. چون حق تیم ما را خوردند و به این حکم ناعادلانه واکنش نشان دادند. تیم ما کاری نکرد که بخواهد محروم و یا بازی 3-0 شود. تیم میزبان مسئول برگزاری نظم و امنیت بازی هست و امنیت ورزشگاه درست کار نکرد، آنوقت می آیند تیم ما را مقصر می کنند!

%D9%BE%DB%8C%D9%85%D8%A7%D9%86+%D9%85%DB%8C%D8%B1%DB%8C.jpg

وی افزود: اصلا در این ورزشگاه نباید چنین بازی حساسی برگزار می شد. ورزشگاهی که رختکن آن آنقدر کوچ بود که 11 نفر هم نمی شد تا لباس را عوض کنند و ما رفتیم بیرون تا بازیکنان اصلی، لباس هایشان را برای بازی بپوشند. از جایگاه خبرنگاران تا چمن ورزشگاه و نیمکن آن، همگی دچار مشکل است و هیچ اکاماناتی ندارد و تعجب می کنم که چگونه یک دربی، باید در این ورزشگاه برگزار شود.

میری درخصوص کم بازی کردن در نساجی گفت: من تابع تصمیمات سرمربی تیم هستم و ایشان صلاح می داند که من 20 دقیقه آخر بازی بیایم تا تاثیرگذار باشم. من هر روز تمرین می کنم و سعی می کنم با بیشتر کردن تمرینات خود، حقم را در نساجی بگیرم و آدمی نیستم که با راه های نادرست، بخواهم به ترکیب اصلی برسم.

وی درخصوص فصل آینده اش گفت: خیلی دوست دارم به همراه نساجی به لیگ برتر بروم. من قرارداد دو ساله باشگاه دارم ولی دست خودم است که بخواهم فصل آینده در قائمشهر بمانم یا نه. من اگر بخواهم در لیگ یک بازی کنم، در مرحله اول اولویتم نساجی است و میخواهم به همراه نساجی، همانند صنعت نفت به لیگ برتر راه یابم.

%D9%BE%DB%8C%D9%85%D8%A7%D9%86+%D9%85%DB%8C%D8%B1%DB%8C.jpg

میری در پایان گفت: از نیروی انتظامی شهرستان بابل گلایه دارم. اگر شب عید کسی می مرد، چه کسی جوابگوی خانواده ی این هواداران بود؟ بعد بازی، بغض گلویم را گرفته بود و اصلا باورم نمی شد که چنین فاجعه ای رخ داده است. باید رای کمیته انضباطی برگردد و بازی به نفع نساجی شود.

انتهای پیام/

برخی موضوعات مشابه

بالا