چالش انتخاب اتاق در فدراسیون بوکس!

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 74
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
سرپرست فدراسیون بوکس گفت: مربی کوبایی فعلا به شهرستان ها اعزام می شود و فعال است.

به گزارش "ورزش سه"، رشته بوکس بعد از کناره گیری رییس قدیمی اش این روزها در آستانه تحول اساسی قرار گرفته است. افشین داوری به عنوان سرپرست سعی می کند دست به اقدامات جدیدی بزند و چهره های جدیدی را برای بازی های آسیایی ۲۰۱۸ کشف کند.

برای اطلاع از وضعیت بوکس و حاشیه هایی که در چند روز اخیر به وجود آمده، با سرپرست فدراسیون بوکس همکلام شدیم. در ادامه مشروح صحبت های افشین داوری با خبرنگار "ورزش سه" را می خوانید.

اردلان تجربه بالایی دارد

از همایون اردلان که جزو مردان قدیمی بوکس محسوب می شود، خواستیم در کنار ما باشد. او در امور بین الملل و داوری در فدراسیون حضور دارد و نقش پررنگی خواهد داشت. بحث داوری در داخل و خارج از کشور از اهمیت بالایی برخوردار است. در ضمن با توجه به ارتباطات بین المللی اردلان ما می توانیم در بحث روابط خارجی خود از او کمک بگیریم.

مربی کوبایی فعال است
خیمنز را همانطور که در برنامه داشتیم، به شهرستان ها اعزام کردیم. هم اکنون این مربی کوبایی همراه با برخی از ملی پوشان در کرمانشاه حضور دارد. سپس خیمنز به کردستان می رود و دوره هایی را هم آنجا برگزار می کند. او فعال است؛ اما تیم ملی فعلا کامل نیست. باید مسابقات قهرمانی کشور برگزار شود تا از دل آن ملی پوشان اصلی مشخص شوند.

حسینی خودش اتاق نخواست
روح الله حسینی به عنوان نایب رییس فدراسیون همچنان کنار ما خواهد بود. برخی گفته اند او اتاق ندارد و به همین خاطر می خواهد کنار برود؛ اما اینطور نیست. حسینی خودش خواست که اتاق نداشته باشد و قبل از حضور من نیز با همین وضعیت فعالیت می کرد. اگر بخواهد مستقر شود، اتاق در فدراسیون زیاد داریم.

از تجربه های ناطق استفاده می کنیم
ناطق نوری جزو کسانی بوده که در ۳ دهه اخیر برای بوکس زحمات زیادی کشیده است. بر همین اساس وزیر ورزش به او حکم ریاست افتخاری فدراسیون را داده است. ما از تجربه های ناطق نوری استفاده می کنیم و در هر مراسمی که برگزار شود، دعوتش می کنیم. البته تا به حال خودش نخواسته زیاد به مسائل ورود کند.

در کنار هم صمیمی هستیم
در این باره هم توضیح بدهم که می گویند ناطق نوری اتاق ریاست را تحویل نداده است. به هر صورت همانطور که گفتم او جایگاه خاصی در بوکس دارد. من الان در جایگاه خودم یعنی اتاق ریاست فدراسیون مستقر هستم. ما با یکدیگر خیلی صمیمی و راحت هستیم و مشکلی نیست. همه چیز منطقی اداره می شود و نباید وارد حاشیه شویم.

برخی موضوعات مشابه

بالا