فوتبال داخلی کار جالب کی روش در اردوی تیم ملی

• شروع کننده موضوع he.s
  • بازدیدها 113
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

he.s

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,495
امتیاز واکنش
10,204
سلام به همه
خب خیلی وقت بود میخواستم یه پست از تیم ملی بذارم برای حمایت اما خب همش یا دعوا بود،یا مصدومیت و یا خط خوردن بچه ها
منم گفتم خب چه کاریه اتفاقای بد رو گذاشت؟!
اما امروز بالاخره آقای کی روش در اقدامی خیلی عجیب یه کار جالب کرد که به نظرم ارزش گذاشتن داشت

به گزارش روزنامه گل البته گزارش که نه در حد یه پست بود که "کی‌روش در اقدامی جالب با چاپ تصاویر کودکی و حال حاضر بازیکنان و قرار دادن این تصاویر روی تختخواب‌های ملی‌پوشان ایران، شاگردانش را غافلگیر کرد"
خب اونی که همین روزنامه گل گذاشته بود زیاد واضح نبود من مجبور شدم عکس هارو از استوری بیرانوند کش برم
البته صفحه رسمی 90 هم کلیپ کامل رو منتشر کرد اما سخت بود از رو کلیپ عکس گرفتن دیگه بیخیال شدم
اینجا هم ک کلیپ نمیشه گذاشت یا شایدم میشه و من نمیتونم؛نمیدونم!

prl2_screenshot_۲۰۱۸-۱۲-۲۷-۰۷-۴۰-۵۱-1.png

rpn4_screenshot_۲۰۱۸-۱۲-۲۷-۰۷-۴۰-۵۴-1.png

این پست هم بهانه ای شد تا حرفم رو بزنم
شاید به هزار و یک دلیل از آقای کی روش خوشم نیاد هیچ ازش بدمم بیاد اما برای بچه هامون خوشحالم
شاید انتخابشون به حق نباشه یا اگه درست تر و با ادبیات بهتری بخوام بگم افراد لایق تری در بعضی پست ها به جای اونا بودن،
شاید بعضیاشون بعضی وقتا بچه گانه رفتار کنن،
شاید بعضیاشون برای بودن تو تیم ملی دست به کارا یا حرفایی بزنن که درست نباشه
اما یه چیزی رو خوب میدونم؛
اینکه روی تیم ملیشون غیرت دارن،اینکه انقدر تیم ملی رو دوست دارن که برای اینکه تو تیم ملی باشن بعضی وقتا یه کارایی میکنن که نباید،اینکه خوب یا بد تمام تلاششون رو برای تیم میکنن،تا هر جا لازم باشه پای تیم میمونن و برای تیم میجنگن
من این بچه ها،این تیم رو دوست دارم و با تمام وجود براشون آرزوی موفقیت میکنم

نمیدونم اگه قهرمان بشیم واقعا چطور میشه دیگه کی روش رو تحمل کرد و فکر کنم کل پول فدراسیون هم کمش باشه و احتمالا باید ریاست فداراسیون رو دو دستی تقدیمش کنیم اما الان فقط موفقیت بچه ها و قهرمانی تیم ملی مهمه
راستی یه چیز بگم رویای ما یک چهارم نهایی نیست،قهرمانیه

آها یه چیز دیگه لطفا هر کی نظری،حرفی،حدیثی،چیزی داره بگه دیگه

آخرین ویرایش:

برخی موضوعات مشابه

بالا