فوتبال خارجی کانته: از رفتن هازارد ناراحت نیستم

• شروع کننده موضوع Poker Mood
  • بازدیدها 64
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Poker Mood

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,800
امتیاز واکنش
42,170
کانته: از رفتن هازارد ناراحت نیستم

انگولو کانته، ستاره فرانسوی چلسی، اعلام کرد که از جدایی ادن هازارد ناراحت نیست و برای هم تیمی اش آرزوی موفقیت کرد.​
به گزارش "ورزش سه"، هازارد که از سال گذشته به دنبال جدایی از چلسی بود، بعد از قهرمانی آبی ها در لیگ اروپا با پیروزی 4-1 مقابل آرسنال، اعلام کرد که این دیدار آخرین بازی اش برای آبی ها خواهد بود.
این ستاره بلژیکی یکی از بهترین بازی هایش برای چلسی را در این دیدار ارائه داد و دو گل هم زد اما کانته اعلام کرد که از جدایی این بازیکن ناراحت نیست.
کانته به خبرنگاران گفت:" من ناراحت نیستم. فکر می کنم ادن فوق العاده کار کرد و دوران فوق العاده ای با چلسی داشت. او مدت زیادی اینجا بود و جام های زیادی برد. او امشب فوق العاده کار کرد. ما برای او خوشحالیم.

01409535.jpg

نمی دانیم قرار است چه اتفاقی رخ بدهد اما می توانیم برای او بهترین ها را آرزو کنیم زیرا او کارهای زیادی برای چلسی انجام داد. بازی کردن در کنار او لـ*ـذت بخش بود و باید ببینیم پس از این چه اتفاقی رخ می دهد."
پیش از بازی گفته می شد که کانته ممکن است به دلیل مصدومیت نتواند در این دیدار به میدان برود اما او در نهایت دیشب بازی کرد. این ملی پوش فرانسوی در این مورد گفت:" من کمی ناراحت بودم زیرا روز یکشنبه زانویم دچار پیچ خوردگی شد.
کادر پزشکی فوق العاده کار کرد تا برای فینال آماده باشم. من آماده بازی بودم و برای تیم خوشحالم."​

برخی موضوعات مشابه

بالا