فوتبال خارجی کلوپ: انتقادی از بارسلونا ندارم

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 92
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول مدعی شد که بارسلونا در موضوع خرید کوتینیو اشتباهی انجام نداده و به دنبال تقویت خود است.

به گزارش "ورزش سه"، نیمار با 222 میلیون یورو از بارسا جدا شد و به جمع پاریسی ها پیوست. کوتینیو به عنوان جانشین او شناخته می‌شد ولی بارسلونا حداقل تا به اینجای کار موفق به جذب او نشده است. لیورپول آخرین پیشنهاد بارسا که گفته می‌شد 145 میلیون یورو است را رد کرده و حال کلوپ مدعی شد که انتقادی به بارسا وارد نیست.

01235908.jpg

او گفت:" برای اینکه از اتفاقات ناراحت شوید، باید انتظار در شما وجود داشته باشد. من انتظاری ندارم و به دیگر باشگاه ها فکر نمی‌کنم.هر کدام از ما مشکلات خودمان را داریم. اگر فکر کنیم که باید کاری را انجام دهیم، انجامش می‌دهیم. در حال حاضر، ترجیح می‌دادم که 6 هفته پیش کار نقل و انتقالات تمام می‌شد.

بگذارید دیگر تیم های جهان هر کاری می‌خواهند انجام دهند. اوضاع دائما در حال سخت تر شدن و پیچیده تر شدن است. من در مورد دیگر باشگاه ها قضاوتی نمی‌کنم. مطمئن نیستم که از پیش فصل حتی یک روز راحت سپری کرده باشیم. همیشه چیزی در حال تغییر است. تمام این بحث ها راجع به فیلیپ کوتینیو می‌شود و در همین حین آدام لالانا مصدوم می‌شود. من تعجب کرده بودم. فکر نمی‌کنم کسی انتظار داشته باشد ما برای این شرایط آماده بشویم. تیم ما تا به اینجا بسیار عالی شرایط را پیش بـرده است."

برخی موضوعات مشابه

بالا