فوتبال داخلی کنایه مهدی رحمتی به پرسپولیس؛شروع جنجال ها

• شروع کننده موضوع he.s
  • بازدیدها 122
  • پاسخ ها 5
  • تاریخ شروع

he.s

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,495
امتیاز واکنش
10,204
به گزارش مشرق، مهدی رحمتی بعد از تساوی بدون گل استقلال مقابل پدیده در ورزشگاه آزادی، گفت: بعد از چند پیروزی متوالی که نتایج خوبی هم کسب کردیم امروز با تیم خوب پدیده بازی داشتیم،گل‌محمدی نشان داده در هر تیمی که حضور داشته تا چند سال بعد از آن تیم خوب نتیجه گرفته است حتی اگر یک مربی مبتدی هدایت آن تیم را بر عهده بگیرد.

وی ادامه داد: امروز خیلی خوب بازی کردیم،چندین موقعیت خوب هم داشتیم اما تیم داوری با شاهکارش گل سالم ما را مردود اعلام کرد. هفته قبل قلعه‌نویی درباره مسائل مختلف داوری صحبت کرد با آقای تاج سلام می‌کنم و امیدوارم به عنوان نفر اول فدراسیون به این مسائل ورود کند، چطور می‌شود که تمام تیم‌ها اعتراض دارند.
دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال افزود: در دیدار مقابل پیکان، سایپا و سپاهان از داوری متضرر شدیم وقتی تمام تیم‌ها اعتراض می‌کنند حتماً مشکلی وجود دارد.آقای تاج باید الان جوابگو باشد این همه تماشاگر برای موفقیت تیمشان به ورزشگاه آمده بودند اما با ناراحتی رفتند. ما تمام تلاشمان را کردیم، گل هم زدیم، دیگر باید چه می‌کردیم.

رحمتی در خصوص اینکه تاج بازنشسته است و شرایطش در فدراسیون مشخص نیست، گفت: اگر بازنشسته است که برود ما که نمی‌توانیم ضرر کنیم به خاطر اینکه یک نفر می‌خواهد از بازنشستگی خارج شود ما باید تاوان بدهیم.

وی در خصوص اینکه برخی مانند قلعه‌نویی معتقدند با این شرایط سایر تیم‌ها باید به دنبال نایب قهرمانی باشند، گفت: وقتی تمام تیم‌ها از یک موضوع صحبت می‌کنند حتماً یک چیزی است. هفته قبل سپاهان گلی از پرسپولیس خورد که دو سال قبل ما همان‌طور از پرسپولیس خورده بودیم که بعد از اعتراض من اخراج شدم. چه کسی آن دربی را سوت زد و من را اخراج کرد؟ همه می‌دانند نیازی نیست من بگویم.

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه پرسپولیسی‌ها هم معتقدند داوری‌ها به ضرر آنها بوده است، گفت: بله، آنها که صد درصد درست می‌گویند. همه چیز به ضرر آنهاست. ما همه چیز داریم، پول داریم، زمین تمرین خوب داریم اما آنها هیچ چیزی ندارند.

این مصاحبه آقای رحمتی واکنش های زیادی از سوی بازیکنان پرسپولیس به دنبال داشت

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    سید جلال حسینی:حرف های مهدی رحمتی درست نبود
    سیدجلال حسینی پس از پیروزی 3 بر یک پرسپولیس مقابل پارس جنوبی گفت: به آقای تارتار تبریک می‌گویم، با اینکه بازیکنان زیادی از دست دادند اما یک تیم خیلی خوب داشتند. بچه‌های ما خیلی خوب تلاش کردند و 3 امتیاز خوبی در آخر نیم‌فصل به دست آوردیم.
    وی درباره پایان کابوس پرسپولیس گفت: متاسفانه این کابوس با مصدومیت انصاری و ماهینی و خستگی بچه‌ها تمام شد. متاسفانه تا یک ماه گذشته تکلیف‌مان روشن نبود و کارهای اداری باشگاه درست انجام نشد. تیم‌هایی که 15-20 بازیکن گرفتند دوباره بازیکن می‌گیرند. ما 4 بازیکن گرفتیم ولی مطمئنا نیاز به بازیکنان بیشتری داریم.
    کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازگشت طارمی و احمدزاده عنوان کرد: هم مهدی و هم فرشاد بازیکنان خوبی هستند. من به عنوان بازیکن باید کارم را انجام دهم. آقای برانکو به عنوان سرمربی تصمیم‌گیرنده هستند و ایشان باید نظر بدهند.
    حسینی درباره صحبت‌های مهدی رحمتی و ناراحتی هواداران پرسپولیس تصریح کرد: هواداران خیلی ناراحت بودند. من هم خیلی ناراحت بودم و همیشه درباره مشکلات تیم صحبت کرده‌ام ولی هیچ وقت درمورد تیم حریف حرف نزده‌ام.
    رحمتی نباید این صحبت‌ها را می‌کرد. ما از این بابت خوشحالیم که همه با هم دوست و رفیق شدند. خیلی‌ از تیم‌ها الان علیه پرسپولیس کنار هم هستند. من به مهدی می‌گویم که باید حواسمان را برای صحبت‌کردن بیشتر جمع کنیم ولی متاسفانه حرف‌هایی که زده شد اصلا درست نیست.

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    علیرضا بیرانوند:همه چیز را میدانم!
    خدا را شکر توانستیم ببریم. یک بازی خیلی خوب و با نظم بود. گل می خواستیم و نمی خواستیم این هواداران را بدون خوشحالی بفرستیم به خانه. ای کاش اتفاق آخر بازی رخ نمی داد، چون ما صدر جدول بودیم؛ اگر این اتفاق رخ نمی داد، احساس می کنم استقلال خوزستان فردا یقه سپاهان را می گرفت و ما قهرمان نیم فصل می شدیم ولی ما این اتفاقات را به فال نیک می گیریم و این روند خوب را امیدوارم ادامه دهیم.»

سنگربان تیم ملی در مورد صحبت های کاپیتان استقلال که روز گذشته مدعی شده بود همه چیز برای پرسپولیس و به نفع این تیم در حال رقم خوردن است، به شکل تندی موضع گرفت و گفت: « نمی دانم چرا این حرف ها را زده؛ این یک بی احترامی برای هواداران، کادر فنی و بازیکنان خودشان بود
    همین الان بخش مالی باشگاه استقلال بگوید که یکی از بازیکنان جوان استقلال چقدر گرفته است و برای من را هم در پرسپولیس در بیاورید؛ اگر من بالاتر از هر بازیکنی از استقلال پول گرفته باشم، من دو هفته می نشینم روی نیمکت و حرفی هم نمی زنم؛ این از لحاظ مالی.
    وی ادامه داد: « آنهایی که می گویند ما پول نداریم؛ ببخشید شما 4 بازیکن از دست دادید ولی 17 بازیکن جای آنها گرفته اید. پول از کجا آورده اید؟! می دانم چند تا از بازیکنان اصلی تیم ماشین گرفته اند ! یعنی صد در صد پر کرده اید. من می دانم این ها را! شما چند بازیکنتان صد در صد پول گرفته اند. بعد می آیند می گویند ما نگران جوان ها هستیم! ما دستمان به دهنمان می رسد و از این حرف ها و نگران جوان ها هستیم ! همین بازیکن جوان را هم بیاورید تا ببینم آیا بیشتر از ما نگرفته !».
    بیرانوند سپس در پاسخ به سوالی که از او پرسیده شد، آیا داوران به شما کمک می کنند، تاکید کرد: « نمی دانم واقعا ! بازی السد و الدحیل را مثال می زنم. داور این بازی ها ایرانی بود!؟ ما دو سال پشت سر هم نیمه نهایی آسیا رفتیم.
    بعد می گویند پنالتی سپاهان را دیدید؟ بعد می گویند فغانی داور بوده.گردن کج می کند ، نکنید این کارها رو! به شخصیت خودتان احترام بگذارید! این جهان خیلی بزرگ است؛ در این جهان جا برای همه هست، برگرد و جایت را پیدا کن! دنبال این نباشید که جای کس دیگری را بگیرید. دنبال جای خودمان باشیم. بجنگید با حرف که نمی شود کاری کرد. اگر تیمت نتیجه نمی گیرد برای چه شلوغ می کنید.»
    او در ادامه گفت:« این حرف ها چیست که می گویید...مقصر من هستم؟!این تقصیر من است که شما چمن مصنوعی را انتخاب کردید. خب شهید کاظمی را انتخاب می کردید.»
    (منبع متن ورزش3 هست چون خودم واقعا گزارش نویسیم اصلا خوب نیست اما مصاحبه رو دیدم و این تیکه کلا یه چیزی نوشته بود که با مصاحبه فرق داشت واسه همین حذفیدمش)

دروازه بان ملی پوش پرسپولیس در ادامه و در جواب خبرنگارانی که پرسیدند آیا لژیونر خواهد شد گفت:« شما مثل اینکه می خواهید من از اینجا بروم(به خبرنگاران)..که اینهمه فضاسازی می کنید. اگر دنبال این هستید که بروم و پیشرفت کنم بحث دیگری است اما اگر می خواهید از اینجا بروم تا از شرم راحت شوید باید بگویم به هدفتان نمی رسید.»
    او بعد از این شوخی با خبرنگاران افزود:« من با پرسپولیس سه سال دیگر قرارداد دارم و اگر در این تیم ماندم منتی هم سرکسی نیست که بگویم آی به عشق مردم و هواداران نرفتم...نه! من با پرسپولیس قرارداد دارم و به وظیفه ام عمل کرده و در این تیم مانده ام. من باید در تیم می ماندم و خداراشکر جنگیدم و تیم هم نتیجه گرفت.»
    بیرانوند افزود:« الان هم پیشنهاد دارم اما در حال حاضر در بهترین و بزرگترین تیم آسیا بازی می کنم. دارم شرایط را می سنجم اگر تیمی مثل پرسپولیس بزرگ باشد مسلما با نظر مثبت هواداران، کادرفنی و بازیکنان تیم و مدیریت خواهد بود و مطمئن باشید که کاری خواهیم کرد که کوچکترین لطمه مالی و فنی به باشگاه نخورد.»

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    شجاع خلیل زاده:هوادارامون نمیان تو ورزشگاه بگن "بی غیرت" ، ما هوادارامون صدا میکنن "باغیرت"
    شجاع خلیل‌زاده مدافع تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی سه گله برابر پارس جنوبی اظهار کرد: در این چند وقت، هوادارن ما این تیم دست و پا شکسته را حمایت کردند. خدا را شکر در نیم‌فصل دوم، بازیکنان جدید ما می‌رسند و می‌توانیم عملکرد بهتری داشته باشیم.
    او درباره رضایت هواداران از نتایج پرسپولیس و صحبت‌های مهدی رحمتی با کنایه اظهار کرد:
    ما جز حمایت چیزی ندیدیم و خوشحالیم.
    ما ۵۰ درصد پول و ماشین گرفتیم! می‌خواهم دریافتی ما با بازیکنان استقلال مقایسه شود. ما ۱۵ درصد گرفته‌ایم و آن‌ها ۵۰ درصد. ما با داوری کاری نداریم و دنبال فوتبال بازی کردن هستیم. امیدوارم آن‌ها هم به‌ گونه‌ای بازی کنند که با نتایجشان دل هوادارانشان را شاد کنند نه با تفره رفتن و آی این این داور یا اون داور اشتباه کرده.
    نمیخواد با مصاحبه هاشون از زیر فشار هواداراشون دربیان
    ما السد را بردیم و به فینال آسیا رسیدیم اما بعضی تیم‌ها در خانه هم نتوانستند السد را شکست دهند. خدا را شکر ما با فوتبال پیروز شدیم نه داوری.
    خلیل‌زاده در جواب اینکه این صحبت ها بعد بازی با سپاهان بیشتر شد و گفتند که "همه تیم ها یه طرف،پرسپولیس یه طرف" پاسخ داد:
    ما خدا را شکر می‌کنیم که پرسپولیس باعث شده همه تیم‌های دیگر با هم "داداش" بشن،مربی‌ها و بازیکن‌هایی که با هم بد بودند،با هم رفیق شن،دوست شن!
    کل تیم‌های لیگ دوست دارند پرسپولیس را پایین بکشند اما نمی‌توانند. ما هوادارانی داریم که تیم را دوست دارند. بحث من فقط این است که سرشان در لاک خودشان باشد و کاری به پرسپولیس نداشته باشند، ما هم کاری با آن‌ها نداریم. وقتی نمی‌توانند نتیجه بگیرند، سعی می‌کنند هجمه درست کنند.
    مدافع پرسپولیس درباره به اهتزاز در آمدن پرچم ژاپن در همه ورزشگاه‌ها گفت:
    خدارو شکر ما کار بزرگی کردیم که همه ی تیم ها دوست دارن پرچم تیم دیگه رو بیارن ورزشگاه.پرچم تیم خودتون رو بیارید لـ*ـذت ببرید از تیم خودتون نه اینکه پرچم ژاپن و کشور های دیگه رو ببرید.اصلا پرچم پرسپولیس رو ببرید:campe45on2:
    خلیل زاده در پاسخ به اینکه "میگن هزارتا پنجره براتون باز شده،دو تا از اون هزارتا پنجره رو نام ببرید" گفت:یکیش پنجره ی خونه ماست،یکی هم پنجره ی خونه شما؛دوتاش الان باز شده فعلا!
    او در ادامه بحث داوری گفت:پرسپولیس از داوری بیش از هر تیم دیگری ضربه خورده است. فغانی از بهترین داورهای ایران است و این هجمه‌ها نمی‌تواند فغانی را زمین بزند زیرا بزرگ‌تر از این حرف‌هاست.
    منم میتونم بگم داور امروز باید دو نفر رو اخراج میکرد،الان پای خودم یه عالمه ورم کرده
    با فوتبالتون نتیجه بگیرید،با فوتبالتون این هوادارهارو که میان تو سرما و گرما خوشحالشون کنید نه با حرف
    منم میتونم بگم ما با داوری اینجای جدولیم،باید الان 10 امتیاز بیشتر داشتیم
    الان هوادارامون به به چه چه کنن؟!نه!شما 17 تا بازیکن گرفتید،شما 3 برابر ما امسال خرج کردید،2 برابر ما بیشتر به بازیکن های خودتون پول دادید،باز هم ما حرفی نمیزنیم،ما سرمون تو کار خودمونه،واسه تیممون هم جون میدیم،تا آخرین لحظه واسه قهرمانی پرسپولیس میجنگیم
    اون هوادارا هستن که میبینن بازیکناشون تلاش میکنن یا نه
    هوادارامون نمیان تو ورزشگاه به ما بگن "بی غیرت" ، ما هوادارامون صدا میکنن با غیرت:campeon2:

این هم از این مصاحبه!از اونجایی که خیلی دنبال یه متن مصاحبه کامل گشتم اما نبود و به نظرم حیف بود بعضی حرف ها داخل مصاحبه نباشن خودم دست به کار شدم و البته یه قسمتی رو از منبع دیگه برداشتم و آخرش این شد که میبینید!:aiwaffn_light_blum:
    .

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    امید عالیشاه:فردوسی پور علنی داوری ها را کارشناسی کند
    بازیکن تیم پرسپولیس گفت: ما با تمام قدرت حرف‌هایمان را در زمین می‌زنیم و بازیکنان تیم به بهترین شکل بازی می‌کنند.
    به گزارش وبسایت نود، در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال در حالی دو تیم پارس جنوبی و پرسپولیس به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه ۳ بر یک به نفع سرخ پوشان پایتخت به پایان رسید.
    امید عالیشاه بازیکن تیم پرسپولیس در پایان این دیدار اظهار داشت: عادل فردوسی‌پور که همه بازی‌ها را کارشناسی می‌کند علناً در برنامه‌اش بگوید که در این ۲-۳ سال اخیر داوری آیا به ضرر پرسپولیس بوده یا به سود پرسپولیس؟
    وی افزود: حداقل انتظاری که ما از رسانه‌ها داریم این است که کارشناسی کنند و ببینند داوری چطور قضاوت کرده‌، بازیکنان پرسپولیس دست به دست هم دادند و در زمین حرف‌شان را می‌زنند. بازیکنان ما به بهترین شکل ممکن در زمین بازی می‌کنند.
    عالیشاه در پاسخ به این سؤال که مهدی رحمتی روز گذشته به پرسپولیس طعنه زده نظر شما در مورد این موضوع چیستح، گفت: ما با تمام قدرت حرف‌مان را در زمین می‌زنیم. در مورد بحث مالی مسئولان ورزش مبلغ قراردادها را شفاف کنند. ما این را می‌خواهیم و از عادل فردوسی‌پور خواهش می‌کنم که در مورد داوری‌ها بگوید که در این ۲-۳ سال آیا قضاوت به سود پرسپولیس بوده یا به ضرر پرسپولیس.

منبع:سایت نود

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    پندار خمارلو:کاپیتان استقلال پنالتی و اخراج دربی را ندید؟
    پندار خمارلو مدیر رسانه باشگاه پرسپولیس در واکنش به حواشی به وجود آمده حول محور باشگاه پرسپولیس گفت:
    صحبت‌ها این است که چرا بازی استقلال و پدیده از هفته دوازدهم به روز آخر مسابقات موکول شد. قبلاً گفته می‌شد دو روز متوالی در ورزشگاه آزادی نمی‌توان مسابقه برگزار کرد اما چرا دیروز استقلال با پدیده در ورزشگاه آزادی بازی کرد و بعد ما امروز مقابل پارس در همین ورزشگاه بازی کردیم. چرا تمام حریفانی که مقابل ما قرار گرفتند ۶-۷ روز استراحت داشتند ما فقط از کسانی که مطالبی را مطرح کردند سؤال پرسیدیم اینکه داوری‌ها را آنالیز کنند تا مشخص شود کدام تیم از داوری ضرر کرده است اما برخی دست پیش گرفتند تا پس نیافتند.

وی در ادامه گفت:خوشحالیم که پرسپولیس باعث شده تیم‌های لیگ برتری با هم متحد بشوند و از صدقه سر پرسپولیس با یکدیگر دوست و مهربان باشند و برای هم نوشابه باز کنند و این را به فال نیک می‌گیریم. ما آنقدر شجاعت داشتیم که اعلام کنیم داوری‌ها را آنالیز کنند اگر از اشتباه داوری سود بردیم از امتیازمان کسر کنیم و اگر با اشتباه داوری امتیاز از دست دادیم امتیازها را به ما برگردانند نه فقط در این نیم‌فصل بلکه از سه سال قبل چنین کاری را انجام دهند. همان سالی که ما نایب قهرمان شدیم و به خاطر تفاضل گل قهرمانی را از دست دادیم. همان زمانی که توپ به سر بنگر خورد و علیه پرسپولیس پنالتی گرفتند یا وقتی توپ به سر رضاییان خورد و باز هم علیه پرسپولیس پنالتی گرفتند. اما دیروز کاپیتان استقلال صحبت‌هایی را مطرح کرد که ما به خیلی گذشته برنمی‌گردیم در همین دربی اخیر آیا آرمین سهرابیان نباید از میدان اخراج می‌شد، آیا خطا روی علیپور پنالتی نبود.
    خمارلو ضمن اعلام شکایت از مهدی رحمتی گفت :
    باشگاه پرسپولیس همواره به قوانین و برنامه‌های سازمان لیگ و فدراسیون احترام گذاشته است. دیروز هم چون قبل از بازی بود نمی‌خواستم جوابی بدهم اما امروز این مطلب را جواب دادیم و پیگیری هستیم. نباید در رسانه ملی به دیگر تیم‌ها تهمت زده شود. جای شکایت از این مسئله باز است. ما کار خودمان را می‌کنیم و حرفی از تیم‌های دیگر نمی‌زنیم. نمی‌گوییم چرا تیمی در دقیقه ۹۳ برایش پنالتی گرفتند و نساجی را بـرده است. فارغ از بحث برنامه‌های تلویزیونی خودمان داوری‌ها را هم آنالیز کرده‌‌ایم از اینکه ما موضع نمی‌گیریم سواستفاده نکنند. پرسپولیس به خاطر اتحاد تیمی و داشتن مربی مثل برانکو موفق است.

منبع:ورزش3

به نظر من خمارلو این روزها خیلی خوب شده و به عنوان مدیر رسانه ای واقعا تا میمونه داره از تیم دفاع میکنه؛بعد بازی با تراکتور(اگه اشتباه نکنم) ، برنامه نود ، مصاحبه ها و ...

برخی موضوعات مشابه

بالا