حوادث خارجی کودک هفت ساله، مصائب مسیح را تجربه کرد!

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 182
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
30,107
امتیاز واکنش
64,738
پارسینه همچنین نوشت: خواهر روحانی «لودا ویتا» 30 ساله که معلم کلاس درسهای مذهبی مدرسه ابتدایی بود، دانشآموز هفتساله به نام «آدام کلکو» را به جلوی کلاس فراخواند. وی سپس سوزنی بزرگ از داخل کیفش بیرون آورد و آن را جلوی چشمان وحشتزده بچههای کلاس به بدن کودک فرو کرد. او بعد از این اقدام رو به بچههای شوکزده گفت: این دردی که او میکشد در مقابل رنجی که حضرت عیسی متحمل شده، مقدار کوچکی است.

مادر خشمگین این پسربچه آسیبدیده، به نام «هلنا» 30 ساله به روزنامهها گفت: زمانی که پسرم «آدام» با حال وخیمی به خانه آمد، کبودی و زخمهای زیادی را در بدنش دیدم. با بهتزدگی از او پرسیدم چه اتفاقی برایش افتاده است و او معلمش، خواهر روحانی را مسبب آن دانست.

وی افزود: من بهتزده بودم. این زن روانپریش چه فکری کرده که این کار وحشتناک را با پچههای کوچک انجام میدهد؟ اگر جلوی این زن گرفته نشود مشخص نیست دفعه بعد چه کاری قرار است انجام دهد. به صلیب کشیدن دانشآموزان مانند حضرت مسیح یا کوبیدن میخ به دستان کودکان؟

یک سخنگو از مدرسه «کیسوک نوو» کشور اسلواکی گفت: ما این روش درس دادن را رد کرده و اقدام این معلم را اقدامی خلاف قانون و وحشیانه توصیف میکنیم.

این راهبه روانپریش به پلیس گفت: موضوع کلاس درباره زندگی حضرت مسیح و گناههای انسان بود. این بچهها دعوت شدند به یک تجربه درد کشیدن که مانند زندگی حضرت مسیح همانندسازی شده بود تا از این طریق بهتر بتوانند دردهای او را درک کنند. من از دانش آموزان دعوت کردم تا سوزن را در بدن خود فرو کنند؛ البته اگر خودشان میخواهند و اجباری در این کار نبود.

این زن، مجروح کردن پسر هفتساله را انکار کرد و گفت که آن بچه خودش در خواست کرد تا این درد را تجربه کند!

کشیش این مدرسه به نام «پیتر هولبیکا» نیز گفت: این خواهر روحانی متهم باید از مدرسه و تعلیم دادن برای همیشه محروم شود. او ثابت کرد شایستگی جایگاه والای یک راهبه و معلم را ندارد. رفتار او با کودکان خلاف عرف و دین بوده است. دادگاه باید در ارتباط با حکم او تصمیمگیری کند.

این زن روانپریش تا زمان دادگاه خود در ماه آینده، به زندان فرستاده شد.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
258
بالا