جالب و دانستنی کوچکترین مدیر عامل دنیا

• شروع کننده موضوع dr.javaheri
  • بازدیدها 129
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

dr.javaheri

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,378
امتیاز واکنش
6,458
مدیرعامل کوچک

در حالی که بیشتر کودکان و نوجوانان جهان در حال حاضر بیشتر اوقات خود را به بازی و درس خواندن در مدرسه می گذرانند، دختری 14 ساله به نام «سیندهوجا راجارامان» با تلاش و پشتکار بی وقفه، عنوان کوچک ترین مدیرعامل جهان را از آن خود کرده است.​
635781073602322663.jpg
پدر این نوجوان نابغه در اکتبر سال 2010 شرکت انیمیشن سازی خود را تاسیس کرد اما برخلاف انتظارش، مدتی بعد دریافت که در دوره مدیریتش شرکت موفقیت چندانی نداشته از این رو تصمیم گرفت با جایگزین کردن دختر نابغه خود در سمت مدیرعاملی تحولی در روند پیشرفت شرکت ایجاد کند. گرچه در ابتدا هیچ کس به مهارت های کاری سیندهوجا اطمینان نداشت و همگی بشدت مخالف این تصمیم بودند، اما از آنجا که پدرش از ده سالگی سیندهوجا، روزانه شاهد پیشرفت چشمگیر او در زمینه ساخت انیمیشن بود، سکان هدایت را به دست دخترش سپرد. جالب اینجاست که برخلاف تصور همگی، پس از تغییر مدیر عامل، شرکت راجارامان به شکلی باورنکردنی روند پیشرفت را در پیش گرفت.
سیندهوجای کوچک در این باره می گوید: «در آن زمان وقتی من به عنوان مدیرعامل شرکت، کارم را شروع کردم به کارمندانم گفتم که مانند بقیه روسا نیستم. من فقط آنها را راهنمایی می کنم و مسیر را به آنها نشان می دهم و کارمندانم را کنترل نمی کنم. همه آقایان حاضر در شرکت، از شنیدن این حرف من خوشحال شدند، مرا با روی باز پذیرفتند و یک گروه عالی برای انجام کارها تشکیل شد.» جالب است بدانید که در هنگام شروع فعالیت این مدیرعامل کوچک تعداد کارمندان شرکت به اندازه انگشتان دست هم نمی رسید اما حالا با گذشت چند سال از مدیر شدن او و گسترش باورنکردنی شرکت تعداد 160 کارمند تحت نظر سیندهوجا فعالیت می کنند.​

برخی موضوعات مشابه

بالا