فوتبال داخلی کيفيت تصويربرداري مسابقات مناسب نيست

فریاد بی صدا

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
465
امتیاز واکنش
60
کيفيت تصويربرداري مسابقات مناسب نيست

رئيس هيئت فوتبال استان تهران گفت: در مقايسهاي که بين تصويربرداري بازيهاي ليگ برتر و AFC شده به اين نتيجه رسيدهاند که کيفيت تصويربرداري مناسب نيست.
[کيفيت تصويربرداري مسابقات مناسب نيست]

حبيبالله شيرازي رئيس هيئت فوتبال استان تهران درخصوص مشکلات تبليغاتي ورزشگاه آزادي در حين برگزاري ديدار استقلال و داماش اظهار داشت: بعد از صحبتهايي که با آقاي بهمني روابط عمومي سازمان ليگ داشتم استنباط آنها اين است که تصويربرداري صداوسيما مناسب نيست. گويا در مقايسهاي که بين تصويربرداري بازيهاي ليگ و AFC انجام شده به اين نتيجه رسيدهاند که کيفيت تصويربرداري قابل مقايسه نيست و به صورت مناسب انجام نشده است.

به نقل از تسنيم،وي افزود: کساني که در بازيها اسپانسر ميشوند و دورزمين تبليغات ميکنند سرمايهگذاري کردهاند تا محصولات آنها پوشش خبري داده شود. مسئولان تبليغات دور زمين ميخواستند اين موضوع را متذکر شوند و بهتر بود اين موضوع را به مسئولان صدا و سيما و مراجع ذيربط گزارش ميدادند. من تا به اينجا در جريان قضيه هستم و براي اطلاعات بيشتر بايد با آقاي شيرازي مدير تبليغات محيطي فوتبال صحبت کنم.

رئيس هيئت فوتبال استان تهران در پايان تصريح کرد: آقاي شيرازي مسئول تبليغات دور زمين است و بايد با سازمان ليگ هماهنگ باشند.

برخی موضوعات مشابه

بالا