چهره‌ ها کیک تولد متفاوت مژده لواسانی + عکس

آشناترین_غریبه

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
3,510
امتیاز واکنش
13,821
مژده لواسانی مجری جوان و پرطرفدار تلویزیون روز گذشته 20 آبان وارد سن 29 سالگی شد و با جشن تولدی که دوستانش برایش ترتیب داده بودند این روز فرخنده را جشن گرفت. جشن تولد 29 سالگی مژده لواسانی با کیک تولدی زیبا و متفاوت همراه بود.
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

مژده لواسانی با انتشار عکسی از تولد و کیک متفاوتش از هوادارانش حسابی تشکر کرد.

تولد 29 سالگی مژده لواسانی
مژده لواسانی با انتشار این عکس از جشن تولد 29 سالگی اش نوشت :

تولد 29 سالگی مژده لواسانی با کیک اناری
٢٠ آبانِ هر سال،به طرز عجیبی غمگینم اما صادقانه میگم که این سالها این حجم از پیام ها و پست ها و لطف شما که باورنکردنیه و روزها طول میکشه تا حتی تمامش رو ببینم و پاسخ بدم،جوری دلگرمم میکنه که غم هام رو دور میکنم و فقط خدا رو شکر میکنم! خدا رو بابت داشتنِ شما شکر میکنم...

٢٠ آبان حکم یک قرار مهم رو برام داره که یادم باشه توی قلب چه کسانی جا دارم...و از قلب چه کسانی خط خوردم!

یادم باشه اون چیزی که منو محکم نگه میداره،نگاهِ خدا و بودنِ شماست شمایی که همیشه پاییز زندگیِ من رو اردی بهشت کردید... حالا یکسال دیگه هم کنار شما خاطره شد ... عمر تمام دشمنانم را دست در دستِ دوستانم،زیستم ... شعرهایم را داغدارتر کردم لبخندم قوی تر و آهم عمیق تر شد ! و چین درد از دامنم تا پیشانی ات گسترده تر گردید تا دختری باشم برای روزهای سخت...

تکمله:از لطف همتون بینهایت ممنونم،خاصه تمام رفقایی که من حتی ندیدمشون اما نادیده عزیزند... دوستون دارم با همه ی قلبم و این تمامِ زندگیِ منه...

مژده لواسانی مجری و گوینده رادیو
مژده لواسانی مجری ، سردبیر ، نویسنده ، کارگردان و گوینده رادیو 20 آبان 1368 در تهران متولد شد و فعالیت رسانه ای را در سه سالگی و با برنامه سلام کوچولو آغاز نموده است. و بعد از آن با برنامه های «بچه های انقلاب» و «بوی گلِ آفتاب» همکاری اش را با رادیو سراسری ادامه داده است. او در سنین کودکی و نوجوان ی تجربه بازیگر ی در سریال های «پلاک 14» (به کارگردانی مهران مدیری ) و «خبرنگار» (به کارگردانی محمدحسن زاده) را دارد.

مژده لواسانی در کنار مهران مدیری
مژده لواسانی سال گذشته در تولد 28 سالگی اش در حرم امام حسین (ع) بود و این متفاوت ترین تولد عمرش طبق گفته خودش است.

مژده لواسانی یکی از طرفداران پر و پاقرص فصل پاییز است که کتابی به شعر و نثر با عنوان خون انار گردن پاییز است نیز به چاپ رسانده است.

خون انار گردن پاییز است کتابی از مژده لواسانی

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
34
بازدیدها
924
پاسخ ها
9
بازدیدها
255
پاسخ ها
0