فوتبال خارجی یوویچ سری آ و لیگ برتر را به لالیگا ترجیح می‌دهد

• شروع کننده موضوع Poker Mood
  • بازدیدها 70
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Poker Mood

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,800
امتیاز واکنش
42,170
یوویچ سری آ و لیگ برتر را به لالیگا ترجیح می‌دهد

با اینکه به نظر می‌رسید لوکا یوویچ اولین خرید تابستانی رئال مادرید باشد ولی او تلویحاً گفت که مایل است در سری آ یا لیگ برتر انگلیس بازی کند.​
به گزارش "ورزش سه"، با وجود اخبار و گمانه‌زنی‌های متعددی که در هفته‌های اخیر درباره پیوستن لوکا یوویچ، مهاجم گلزن آینتراخت فرانکفورت به رئال مادرید مطرح شده بود، یوویچ با اظهارات اخیرش احتمال این انتقال را کمرنگ کرد و به این اشاره کرد که مایل است در تابستان پیش رو به فوتبال ایتالیا یا انگلیس ملحق شود.

یوویچ 21ساله از زمانی که با یک قرارداد قرضی دوساله از بنفیکا به آینتراخت آمد تاثیر فوق‌العاده‌ای در بوندس‌لیگا داشته و امسال موفق شده 27 گل برای تیمش به ثمر برساند. درخشش یوویچ باعث شد رئال به جذب او علاقه‌مند شود و گفته می‌شود رئالی‌ها حاضرند برای جذب این مهاجم صرب، 50 میلیون یورو به باشگاه آلمانی پرداخت کنند.

01408545.jpg

اخیراً روزنامه اسپانیایی مارکا هم گزارش داده بود که علاقه رئال به یوویچ کاهش پیدا کرده و باشگاه اسپانیایی نمی‌خواهد برای جذب او وارد جنگ قیمت با دیگر باشگاه‌های بزرگ اروپایی شود.

اما در آخرین اخبار درباره این انتقال، به نظر می‌رسد یوویچ در یک مصاحبه به صورت تلویحی اشاره کرده که معتقد است بازی در سری آ یا لیگ برتر انگلیس بیشتر به سبک بازی او می‌خورد تا بازی در لالیگا.

یوویچ در مصاحبه با نشریه آلمانی ولت آم زونتاگ گفت:" من از تجربه‌ای که در لیگ اروپا دارم می‌توانم بگویم که بعضی از لیگهای دیگر اروپایی با سبک بازی من هماهنگ‌تر هستند. بوندس‌لیگا از نظر فیزیک و قدرت بدنی سطح بالایی دارد ولی بعد از بازی مقابل چلسی یا اینترمیلان، من شخصاً این حس را داشتم که اگر در سری آ یا لیگ برتر بازی کنم برایم بهتر است".

برخی موضوعات مشابه

بالا