▪◾پیدا کردن رمان های بی نام◾▪

• پیشنهادات
  • Azamch

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    2
    سلام ببخشید یک رمانی بود خیلی وقت پیش خوندم،اسم دختره آهو بود اسم پسره یاسر که پسر عمه ی دختره بود که سالها قبل تو یک شوخی باعث میشه آهو از اسب سقوط کنه و لگنش بشکنه و دخترونگیش رو از دست بده از همون موقع آهو با خانواده اش و پسرعمه اش قهر میکنه اما یاسر که عاشق آهو هست کاری میکنه که آشتی کنه اسم رمان رو کسی می‌دونه ؟؟؟

na shenas

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    33
    امتیاز واکنش
    56
    سلام دوستان من دنبال یه رمان هستم که اسمش یادم نمیاد دختره مذهبی نیست و به حسب یه اتفاق وارد حوزه علمیه میشه و با یه مرد مذهبی به اسم حامد ازدواج می کنه اسم خودش فکر کنم شیدا بود
    حتی آخرش هم از پرورشگاه بچه آوردن

961230Pegah

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    59
    امتیاز واکنش
    293
    سلام من دنبال رمانیم که دختر و پسره اولش دانشجون بعد پسره ترم بالاییه که از دختره خوشش میاد و دختره هم چادریه بعد که عقد میکنن دختر خاله پسره زیر پاش میشینه تا وقتی که پسره دختره رو طلاق میده اینو میگیره که دختره ول میکنه میره خارج ولی پسره شب عروسی با اون دختره میفهمه که از یکی دیگه حامله اس بعد میفهمه که چه کاری کرده پشیمون میشه ولی دیگه دختره رفته بعد چند سال دختره بر میگرده که عروسه دوستشه که با پسر خاله پسره ازدواج کرده اونجا پسره باز میبینتش. حتی جهازشم کامل از خانواده اش خریده نگه داشته .

Mary99

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1
    امتیاز واکنش
    1
    سلام من اسم این رمانو یادم رفته خلاصه اش اینه دختره عاشق پسر عموشه اما اون با دختر خاله اش یادم نیست دوست صمیمی دختره هم بود یا نه ازدواج میکنه و بعد از چند سال طلاق میگیره و میره تهران اونجا با دختره تو بیمارستان همکار میشن و عاشق دختره میشه و با هم ازدواج میکنن و مادر پسره مخالف دختره اس و اذیتش میکنه و دختره حامله میشه و یه روزی که پسره رفته بود مسافرت دختره تو خونه تنها بود بچه اش به دنیا میاد و... .

آخرین ویرایش:

nasiab

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1
    امتیاز واکنش
    1
    سلام وقتتون بخیر نگـاه دانلـود بود دختره پرستار بچه ۶ ۷ تا پسر میشه و پدر اون بچه ها چشمش دو رنگ پسر آخریه هم به باباش رفته

Azamch

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    2

farzanea76

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4
    امتیاز واکنش
    0
    سلام من دنبال رمانی میگردم که شروعش به این شکله: خانمی به دفتر یه وکیل مراجعه میکنه و دفترچه خاطرات خواهرشو میده ب اون آقا و خواهش میکنه بخونتش.
    توی ادامه مشخش میشه که دختر داستان زمان دانشجویی عاشق این اقای وکیل بوده ولی از اونجایی ک نا امیید میشه از این اقا با خواستگارش که فک میکنم اسمش فرهاد بود ازدواج میکنه ولی به طرز بدی شکست میخوره. پرونده طلاقش دست اون وکیل میدن و در نهایت هم خودش میاد اونجا توی اون دفتر تا کاراموزی وکالت باشه و اخرش با اون اقای وکیل ازدواج میکنه. اسم دختره رو یادم نیس فک میکنم نفس باشه

بالا