▪◾پیدا کردن رمان های بی نام◾▪

abk111

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1
امتیاز واکنش
0
سلام وقت بخیر
زیاد یادم نیست داستان کلیشم شک دارم درست باشه
ولی اینجوری بود که یه دختره اتفاقی شاهد یه قتل میشه جلوی خونش پسره متوجه میشه و میخواد اونو بکشه ولی دختره اصلا ترسی نداره و این باعث تعجب اون پسر میشه از تصمیمش پشیمون میشه و زنده میزارتش ولی تا یه مدت زیر نظر میگره دخترو و متوجه زندگیش و ... میشه از اون طرفم پدر پسره که خلافکار بزرگی بوده اونو مجبور میکنه زود تر کار دخترو تموم کنه بعضی صحنه هاهم یادمه که دختره شوهر داشته قبلا و شوهره بهش خیـ*ـانت کرده بچشم سقط شده بخاطر اون حالا هم که طلاق گرفتن ولش نمیکنه مزاحمش میشه این پسر خلافکاره هم تو چند تا صحنه ازش دفاع میکنه ... فکر کنم دختره مشکل روانی هم داشته خانواده دختر هم همشون خارج کشور بودن در اصل دختره از اونا فرار کرده اومده ایران ...

• پیشنهادات
  • BLACK MOON

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    24
    امتیاز واکنش
    672
    سلام کسی میدونه رمان ماهیت اشتباه رو از کجا میتونم بخونم؟

aydaajon

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1
    امتیاز واکنش
    0
    سلام بچه ها
    من دنبال یه رمانیم ک دختره تو یه اکیپ دخترونه بود ک کارشون این بود پسرای پولدار پیدا کنن و گولشون بزنن و ازشون پول در بیارن.
    حالا تو این بین دختره به شخصیت پسر اصلی داستان ک میرسه اکیپشون طریقه اشناییشون یه تصادف ساختگی برنامه ریزی میکنن ک دختره مثلا به طور تصادفی با ماشین به ماشین این پسره بزنه و دیگه روند رمان از اینجا ادامه پیدا میکنه.
    شخصیت پسره هم یه پسر مغرور خشک بوده
    روابطشون ادامه پیدا میکنه تا جایی ک عاشق هم میشن (و دیگه از اینجا به بعدش دقیق یادم نیست ولی خب بازم مینویسمش تا اگه کسی یادش اومد بگه اسم رمان).
    خلاصه تا اینجا گفتم ک عاشق هم میشن و باهم رابـ ـطه برقرار میکنن و هنوز اینجا ها پسره نمیدونست ک شغل دختره چی بوده،
    تا جایی ک دختره حامله میشه و پسره میفهمه دختره قبلا چیکار میکرده و دختررو ول میکنه میره،
    ولی وقتی میفهمه دختره حاملست برمیگرده و دیگ کنار هم میمونن
    بچشمونم دو قلو پسر بود فکر کنم.( و اگه اشتباه نکنم فک کنم اسم پسره تو مایه های کیارش، کیانوش بود ولی اصلا مطمعن نیستم کلی گفتم شاید کمکتون کنه)
    و فکر کنم قیافه دختره هم سفید گندمی و چشمای قهوه ایی روشن بود

miss2023

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    1
    سلام خانما کسی پی دی اف رمان مسافر سفارشی و خون برای نفس رو داره برام بفرسته؟؟؟😢😢😢دوس دارم بخونمشون ولی پیداشون نمکنم

پرپری جونی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    11
    امتیاز واکنش
    10
    سلام من دنبال رمانی ام که هیچ چیزی ازش یادم نمیاد فقط یادمه که شخصیت اصلی دختر با یه دختر و پسر یادم نمیاد چه نسبتی باهاش داشتن میره مسافرت کی یه خونه ویلایی دوطبقه بود.
    شب که میشه زود می خوابه بعد فامیلش (پسر)دوستاشونا آخر شب دعوت کرده بود با هم ساز میزدنو میخوندن که دختر با صداشون بیدار میشه از پله ها میاد پایین که یه لحظه همه برمیگردن نگاشون میکنن

Фотымо

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3
    امتیاز واکنش
    1
    سلام دوستان خیلی وقت پیش یک رمانی خوندم که دختره از یک خانواده مذهبی بود و چادری دوتا برادر داشت . بعد اینکه پسر داستان هم مکانیک بود و وضعیت مالی ضعیفی داشتن پسره خرج خواهر و برادر و مادرش رو می داد پدرش هم معتاد بود خبری ازش نیست خلاصه طی یک سوء تفاهم پسره فکر می کنه برادر دختره به خواهرش تجـ*ـاوز کرده اسم خواهره هم فکر کنم ساحل بود که ساحل بعد این اتفاق خودکشی می کند پسره هم یادم نیست اسمش یوسف بود چی بود به خاطر انتقام وانمود می کنه که به دختره تجـ*ـاوز کرده و تهدیدش می کنه تا باهاش ازدواج کند خلاصه دختره رو مجبور می کند با خانوادش قطع رابـ ـطه کنه و یکم اذیتش می کند ولی اخرش عاشقش میشه . رمان هم همش فلش بک به گذشته و حال داشت خیلی دنبالشم اگر کسی اسمش رو می دونه بگه لطفا

بالا