▪◾پیدا کردن رمان های بی نام◾▪

Hasthi23

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1
امتیاز واکنش
1
سلام ،
من دنبال یه رمان میگردم که دختر ه سالهاست با خانوادش قهره وحتی با نامزدش ( چون نامزدش باورش نکرده) در شهر دیگه ای تحصیل میکنه و حالا بعد از چند سال باهاشون رو به رو میشه یا مجبور میشه برگرده به شهرش. نامزدش هم فکر کنم پسر عموش بوده

• پیشنهادات
  • leyla2020

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3
    امتیاز واکنش
    1
    سلام من دنبال یه رمانیم قدیم خوندم که دختره شب عروسی خوابش میبره بعد فرداش مامان دوماد به دلیل مشکلاتی که داشته و اینا میبرتش دکتر و اذیتش میکنه...یه جا دیگم یادمه پسره بهش آب انار میده بیهوش میشه و بعد از چند وقت میفهمه حاملس...اگه میدونید ممنون میشم جواب بدید

.:~LiYaN~:.

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,192
    امتیاز واکنش
    9,314

.:~LiYaN~:.

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,192
    امتیاز واکنش
    9,314

polariss

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1
    امتیاز واکنش
    1
    سلام من دنبال یه رمانی میگردم که دختره خجالتی بود و به پسر عمو یا پسر دوست خانوادگیشون علاقه داشته ولی خانواده عموش میرن خارج از کشور و بعد از چند سال برمیگردن و تا خونه خودشون اماده شه طبقه بالای خونه خانواده دختره زندگی میکنن و اون دختره دیگه مثله قبلا کم رو نیست و کلاس رقـ*ـص رفته و یه دوست صمیمی پیدا کرده و با پسره میرن به عروسیه دوستش و اونجا باهم میرقصن

Фотымо

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3
    امتیاز واکنش
    1
    همون که گرگینه ای بود ؟ قبلا انلاین نوشته می شد بعد گفتن میره بایگانی سایت تا دوباره نویسنده بخواد ادامه شو بنویسه . تا جایی که من می دونم این رمان کامل نشده ‌.

بالا