◙◙ 93 رفـــــــــت ... 94 آمــــــــــد ◙◙

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 527
  • پاسخ ها 6
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
30,107
امتیاز واکنش
64,738
سالی در راه است
سالی پر برکت

سالی که اگر خواهی
نیست در آن حسرت

برف ها آب شدند
غصه ها از ما دور

یک دل خوش دارم
که شده سنگ صبور

تو در این خانه تکانی بتکان
هر چه از درد حکایت میکرد

بگذار پاک شوی از غم ها
خالی شوی از دوده ی درد

63739534973054141279.jpg

سلام

دقیقا یه روز مونده به شروع سال نو
JC_cupidgirl.gif

پیشاپیش و از الان سال خوبی رو واسه همه آرزو دارم
4xvim2p.gif

=====================================

.
.
.
.
.

=====================================
دوست داریم این گذشت سال کهنه و آغاز دوباره طبیعت رو با مشارکتتون در این سین جین های نوروزی با هم شریک باشیم.

1-الف) سال 93 و نگاه کلیت درباره سالی که گذروندی؟؟ ب) از 20 نمره به سال 93 یک نمره بده؟

2-بزرگترین اهداف و آرزوهایی كه در سال 93 داشتی رو نام ببر. بهشون رسیدی؟

3-الف) بهترین و خوشحال كننده ترین اتفاقی كه در سال 93 رخ داد؟ ب) بدترین و ناراحت كننده ترین رو هم بگو.

4-الف) در حال حاضر نسبت به پارسال همین ایام، تعداد دوستهات بیشتر شده یا كمتر؟ ب) بهترین دوستی كه امسال باهاش آشنا و دوست شدی كی بود؟

5-الف) موقع تحویل سال 93 كجا و كنار چه كس یا كسانی بودی؟ ب) موقع تحویل سال 94 كجا و همراه چه كس یا كسانی هستی؟ ج) دوست داشتی موقع تحویل سال كجا و كنار چه كسی باشی؟

6-بهترین کاری که تو سال 93 انجام دادی و راضی بودی ازش چی بود؟ بدترین کار که الان پشیمونی چی بود؟

7-بزرگترین و مهمترین تغییر تو زندگیت در سال 93 چی بوده؟

8-بهترین پستی که در سال 93 توی انجمن خوندی و به دلت نشست چی بوده؟

9- الف) بهترین و بدترین اتفاقی که در سال 93 توی انجمن رخ داد چی بوده؟ ب) دوست داری تو سال 94 چه اتفاقی تو انجمن رخ بده؟ 10-الف) از چهارشنبه سوری تا سیزده بدر کدوم مراسمو بیشتر دوست داری؟مراسم خاصی اگه تو شهرتون برا نوروز برگزار میشه برامون تعریف کن؟

11- الف) بهترین سین هفت سین کدومه؟ ب) اگه قرار باشه یه سین به هفت سین اضافه کنی که بشه 8 سین چی اضافه میکنی؟

12- یه دروغ سیزده بگو.

13-الف) مهمترین ویژگی عید نوروز؟ ب) نظرت درباره دید و بازدید عید چیه؟

ج) برنامت برای تعطیلات نوروز چیه؟ در طول نوروز مسافرت نمیرید؟ اگه جواب مثبته، كجا و چند روزه و به همراه كی؟

14-یک دست نوشته و آرزوی عیدانه برای بچه ها بنویس و عکسشو بزار.

[h=4]
[/h]

• پیشنهادات
  • na shenas

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    33
    امتیاز واکنش
    56
    1-الف)خدا رو شکر با خوبی و خوشی گذشت....ب) 15
    2_فعلا که کنکور انشاءالله تو سال 94بهش می رسم
    3_الف)بهترین که شرایط شغلی پدرم خدا رو شکر خیلی بهتر شد ب) تو نزدیکانم نداشتم اما مرگ مرتضی پاشایی
    4_الف) بیشتر ب) به نظر من دوستای چند سالم بهترینن
    5_الف و ب و ج) همیشه خانواده ام
    6_بهترین چیزی یادم نمی یاد اما بدترین یه بار سر کلاس عصبی شدم با صدای بلند با معلمم صحبت کردم
    7_تصمیم برای درس خوندن
    8_همین پستی که دارم می خونم
    9_الف) تازه عضو شدم نمی دونم ب) سرعتش یه خورده بره بالا تر
    10) روز تحویل سال رسم و رسوم که الان دیگه برگزار نمی شه اما اصطلاحا بهش می گن شال اندازی که از پشت بوم شال می نداختن و اون خانواده چیزی رو به عنوان تحفه به شال می بستن
    11_سیب میوه ی بهشتی ب) سلامتی
    12_تبریز بدترین شهر دنیاست
    13_الف) نو شدن ب) به حد اعتدال دوست دارم ج) انشاءالله درس می خونم د) شاید دو یا سه روز قم همراه خالم اینا
    14_بچه ها سالتون توام با لبخند

*دلارام

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    736
    امتیاز واکنش
    549

1-الف) سال 93 و نگاه کلیت درباره سالی که گذروندی؟؟خداروشکر سال خوبی بود...نه زیاد بالا داشت نه پایین... ب) از 20 نمره به سال 93 یک نمره بده؟16

2-بزرگترین اهداف و آرزوهایی كه در سال 93 داشتی رو نام ببر. بهشون رسیدی؟دو ترم هدفم کسب معدل بالای 18 بود که خداروشکر هردو ترم معدلم بالای 18 شد...یک هدف داشتم که خب خدا صلاح ندوستن و بهم ندادن...قبولی در امتحان دکتری بود که هنوز نتیجه اش نیومده

3-الف) بهترین و خوشحال كننده ترین اتفاقی كه در سال 93 رخ داد؟ ______ب) بدترین و ناراحت كننده ترین رو هم بگو.______

4-الف) در حال حاضر نسبت به پارسال همین ایام، تعداد دوستهات بیشتر شده یا كمتر؟بیشتر ب) بهترین دوستی كه امسال باهاش آشنا و دوست شدی كی بود؟نغمه ی عزیز تو همین انجمن

5-الف) موقع تحویل سال 93 كجا و كنار چه كس یا كسانی بودی؟ خونمون کنار خانواده ام ب) موقع تحویل سال 94 كجا و همراه چه كس یا كسانی هستی؟ انشاالله خونمون و کنار خانواده ام ج) دوست داشتی موقع تحویل سال كجا و كنار چه كسی باشی؟مشهد...حرم امام رضا

6-بهترین کاری که تو سال 93 انجام دادی و راضی بودی ازش چی بود؟______ بدترین کار که الان پشیمونی چی بود؟_______

7-بزرگترین و مهمترین تغییر تو زندگیت در سال 93 چی بوده؟________

8-بهترین پستی که در سال 93 توی انجمن خوندی و به دلت نشست چی بوده؟ذکر نام فاطمه ی زهرا و صلوات و الهم عجل لولیک الفرج

9- الف) بهترین و بدترین اتفاقی که در سال 93 توی انجمن رخ داد چی بوده؟ ______ب) دوست داری تو سال 94 چه اتفاقی تو انجمن رخ بده؟ ______10-الف) از چهارشنبه سوری تا سیزده بدر کدوم مراسمو بیشتر دوست داری؟سیزده بدر مراسم خاصی اگه تو شهرتون برا نوروز برگزار میشه برامون تعریف کن؟______

11- الف) بهترین سین هفت سین کدومه؟ سبزه ب) اگه قرار باشه یه سین به هفت سین اضافه کنی که بشه 8 سین چی اضافه میکنی؟اگه گذاشتنی باشه سنبل وگرنه سلامتی

12- یه دروغ سیزده بگو.دارم میرم تهران زندگی کنم

13-الف) مهمترین ویژگی عید نوروز؟ دید و بازدید و شادی مردم ب) نظرت درباره دید و بازدید عید چیه؟گاهی اونقدر مشغله داریم که زیاد نمی تونیم دوستان و اشنایانمون رو در طول سال ببینیم یا زیاد ببینیم...به نظرم عید نوروز بهونه ای هست برای دیدار

ج) برنامت برای تعطیلات نوروز چیه؟ روی پایان نامه ام کار کنم و کمی انالیز بخونم در طول نوروز مسافرت نمیرید؟ بله میریم اگه جواب مثبته، كجا و چند روزه و به همراه كی؟ارومیه...نهایت 4 روزه...همراه خانواده ام

خدایا لبخند همه واقعی باشی...همه روزهای خوبی در کنار عزیزانشون داشته باشند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

*parisa*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,760
    امتیاز واکنش
    2,649

1-الف) سال 93 و نگاه کلیت درباره سالی که گذروندی؟؟ :image177:
    خوب بود هیجان خاصی نداشت ولی ب) از 20 نمره به سال 93 یک نمره بده؟18

معدلم بیست بشه که نشد:1dco2x0p1lilzhfpg1t
    3-الف) بهترین و خوشحال كننده ترین اتفاقی كه در سال 93 رخ داد؟ عروسی داداشم بود خوش گذشت:25: ب) بدترین و ناراحت كننده ترین رو هم بگو.
    یکی از دوستام فوت کرد یه فاتحه هم دم عیدی برای روحش بخونین4-الف) در حال حاضر نسبت به پارسال همین ایام، تعداد دوستهات بیشتر شده یا كمتر؟خعلللللللی بیشتر شدن ب) بهترین دوستی كه امسال باهاش آشنا و دوست شدی كی بود؟نگین دلی شقی ونغمه و آزی و...کل بچه ها سایت که تو سال 93باهاشون اشنا شدم
    5-الف) موقع تحویل سال 93 كجا و كنار چه كس یا كسانی بودی؟والا یادم نی ولی ما همیشه سال تحویل خونه ایم با خانواده محترم کنار تلوزیون منتظر عید ب) موقع تحویل سال 94 كجا و همراه چه كس یا كسانی هستی؟خونه هستم همراه خانواده که امثال زن داداشمم بهش اضافه شده:heart:

ج)
    دوست داشتی موقع تحویل سال كجا و كنار چه كسی باشی؟
    دوست داشتم کنار دختر عموم بودم یکم مسخره بازی در میوردیم

6-بهترین کاری که تو سال 93 انجام دادی و راضی بودی ازش چی بود؟
    نمی دونم والا خخخخ کار خاصی انجام ندادم
    بدترین کار که الان پشیمونی چی بود؟
    هیچی کلا شاید یادم نباشه ولی چیز خاصی نیس

7-بزرگترین و مهمترین تغییر تو زندگیت در سال 93 چی بوده؟ت
    غییری نداشتم همونم که همونم
    8-بهترین پستی که در سال 93 توی انجمن خوندی و به دلت نشست چی بوده؟کل پستای انجمن به دل می شینه:blinksmiley: همین مسابقات سایت خیلی خوبن بهترین پستا بودن
    9- الف) بهترین و بدترین اتفاقی که در سال 93 توی انجمن رخ داد چی بوده؟ بهترینش عروس داداشم بدترینش رفیقم فوت شدب) دوست داری تو سال 94 چه اتفاقی تو انجمن رخ بده؟نمی دونم 10-الف) از چهارشنبه سوری تا سیزده بدر کدوم مراسمو بیشتر دوست داری؟معلومههههه چهارشنبه سوووووری مراسم خاصی اگه تو شهرتون برا نوروز برگزار میشه برامون تعریف کن؟نچ مث بقیه شهرا

11- الف) بهترین سین هفت سین کدومه؟ سبزه ب) اگه قرار باشه یه سین به هفت سین اضافه کنی که بشه 8 سین چی اضافه میکنی؟سیبیل خخخخ

12- یه دروغ سیزده بگو.من قدم بالا 190 خخخخ

13-الف) مهمترین ویژگی عید نوروز؟ دیدو بازدید تعطیلاتش و رهایی از مدارس برای دوهفته ب) نظرت درباره دید و بازدید عید چیه؟
    خعلللللللللی دوسش دارم کلا همه همدیگرو میبیننو خونه ی همدیگه میرن

ج) برنامت برای تعطیلات نوروز چیه؟ ما که واس کنکور خواهرم نمی تونیم بریم مسافرت طولانی ولی خب یه دوروز میریم همین نزدیکا بوشهرو شیرازو این چیزاحالا ببینیم خدا چی میخواددر طول نوروز مسافرت نمیرید؟مینی مسافرت میریم اگه جواب مثبته، كجا و چند روزه و به همراه كی؟همراه خانوده زن داداشمو خانواده خودمو زن داداشم بوشهر و شیراز :1dco2x0p1lilzhfpg1t

14-یک دست نوشته و آرزوی عیدانه برای بچه ها بنویس و عکسشو بزاریشالله تو سال 94 به همه ی آرزوهاتون برسین

آخرین ویرایش توسط مدیر:

♥MASTANE♥

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,316
    امتیاز واکنش
    3,789

1-الف) سال 93 و نگاه کلیت درباره سالی که گذروندی؟؟ ب) از 20 نمره به سال 93 یک نمره بده؟سال نسبتا خوبی بود...17

2-بزرگترین اهداف و آرزوهایی كه در سال 93 داشتی رو نام ببر. بهشون رسیدی؟میخواستم با دوستم بیفتم توی یک کلاس برای مدرسه که رسیدم بهش...:4:
    یک چیزی هم بود که بهش نرسیدم....

3-الف) بهترین و خوشحال كننده ترین اتفاقی كه در سال 93 رخ داد؟دختر خاله ام بدنیا اومد... ب) بدترین و ناراحت كننده ترین رو هم بگو.مادربزرگم فوت کرد...

4-الف) در حال حاضر نسبت به پارسال همین ایام، تعداد دوستهات بیشتر شده یا كمتر؟بیشتر ب) بهترین دوستی كه امسال باهاش آشنا و دوست شدی كی بود؟غزاله

5-الف) موقع تحویل سال 93 كجا و كنار چه كس یا كسانی بودی؟خونه خالم...کل فامیل بودن... ب) موقع تحویل سال 94 كجا و همراه چه كس یا كسانی هستی؟ خونه خودمون...با خانواده...ج) دوست داشتی موقع تحویل سال كجا و كنار چه كسی باشی؟خونه خاله...

6-بهترین کاری که تو سال 93 انجام دادی و راضی بودی ازش چی بود؟ درس خوندن.... بدترین کار که الان پشیمونی چی بود؟یک کاری کردم جبران نشدنی....

7-بزرگترین و مهمترین تغییر تو زندگیت در سال 93 چی بوده؟بالاخره سیکلم را گرفتم...:4:

8-بهترین پستی که در سال 93 توی انجمن خوندی و به دلت نشست چی بوده؟پست های طنز....اینقدر بدم میاد...

9- الف) بهترین و بدترین اتفاقی که در سال 93 توی انجمن رخ داد چی بوده؟عضو شدنم تو انجمن و دوست پیدا کردن خوب...رفتن بعضی از دوستام از انجمن بد.... ب) دوست داری تو سال 94 چه اتفاقی تو انجمن رخ بده؟دوستام برگردن... 10-الف) از چهارشنبه سوری تا سیزده بدر کدوم مراسمو بیشتر دوست داری؟سیزده بدر....مراسم خاصی اگه تو شهرتون برا نوروز برگزار میشه برامون تعریف کن؟-------

11- الف) بهترین سین هفت سین کدومه؟سیب ب) اگه قرار باشه یه سین به هفت سین اضافه کنی که بشه 8 سین چی اضافه میکنی؟ساندیس...:4:

12- یه دروغ سیزده بگو.من هیچ دوستی ندارم...خخخ:400:

13-الف) مهمترین ویژگی عید نوروز؟تعطیلی مدارس... ب) نظرت درباره دید و بازدید عید چیه؟عالــــــــی

ج) برنامت برای تعطیلات نوروز چیه؟عروسی داریم دو سه تا..... در طول نوروز مسافرت نمیرید؟ااگر بابام بتون میریم... اگه جواب مثبته، كجا و چند روزه و به همراه كی؟بندرعباس و قشم و شهرکردو...با خاله ام اینا..

همیشه شاد و موفق باشید....

654543.jpg

samaneh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,011
    امتیاز واکنش
    1,218

1-الف) سال 93 و نگاه کلیت درباره سالی که گذروندی؟؟نسبتا خوب..
    ب) از 20 نمره به سال 93 یک نمره بده؟18

2-بزرگترین اهداف و آرزوهایی كه در سال 93 داشتی رو نام ببر. بهشون رسیدی؟ارزوم بود معدل نهايم 19 بشه ولي18شد.

3-الف) بهترین و خوشحال كننده ترین اتفاقی كه در سال 93 رخ داد؟زن داداش دارشدم
    ب) بدترین و ناراحت كننده ترین رو هم بگو؟تصادف كردم

4-الف) در حال حاضر نسبت به پارسال همین ایام، تعداد دوستهات بیشتر شده یا كمتر؟تغييري نكرده.
    ب) بهترین دوستی كه امسال باهاش آشنا و دوست شدی كی بود؟ نبوده همه از قبل باهم بوديم

5-الف) موقع تحویل سال 93 كجا و كنار چه كس یا كسانی بودی؟خونه خودمو مامانم.بابامو داداشم ماموريت بودن.
    ب) موقع تحویل سال 94 كجا و همراه چه كس یا كسانی هستی؟بازم خونه ولي اين دفعه همه هستن.
    ج)
    دوست داشتی موقع تحویل سال كجا و كنار چه كسی باشی؟......

6-بهترین کاری که تو سال 93 انجام دادی و راضی بودی ازش چی بود؟ بدترین کار که الان پشیمونی چی بود؟
    بهترينش دختر عموم ي كار اشتباه رو انجام ميداد پشيمونش كردم.بدترينم جواب يكي رو دادم كه نبايد ميدادم.

7-بزرگترین و مهمترین تغییر تو زندگیت در سال 93 چی بوده؟تغييري نداشتم

8-بهترین پستی که در سال 93 توی انجمن خوندی و به دلت نشست چی بوده؟يادم نمياد

9- الف) بهترین و بدترین اتفاقی که در سال 93 توی انجمن رخ داد چی بوده؟همش خوب بوده.بدم نداشته
    ب) دوست داری تو سال 94 چه اتفاقی تو انجمن رخ بده؟اتفاقاي خوب رخ بده حالا هرچي باشه
    10-الف) از چهارشنبه سوری تا سیزده بدر کدوم مراسمو بیشتر دوست داری؟مراسم خاصی اگه تو شهرتون برا نوروز برگزار میشه برامون تعریف کن؟13بدرو.مراسم خاصي نداريم.

11- الف) بهترین سین هفت سین کدومه؟سبزه
    ب) اگه قرار باشه یه سین به هفت سین اضافه کنی که بشه 8 سین چی اضافه میکنی؟خودمو سمانه

12- یه دروغ سیزده بگو.من 200كيلو وزن دارم.خخخ

13-الف) مهمترین ویژگی عید نوروز؟ همش بيرونيم خونه نيستيم حوصلم سر بره
    ب) نظرت درباره دید و بازدید عید چیه؟عاليهه

ج) برنامت برای تعطیلات نوروز چیه؟ در طول نوروز مسافرت نمیرید؟ اگه جواب مثبته، كجا و چند روزه و به همراه كی؟بشينم برا كنكور بخونم.نه فقط دوروز جلو13 ميريم.باشت جزء كهكيلويه و بويراحمد.

14-یک دست نوشته و آرزوی عیدانه برای بچه ها بنویس و عکسشو بزار.سال بسيار خوب وپرباري داشته باشيد

Autumn Girl

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,728
    امتیاز واکنش
    462

1-الف) سال 93 و نگاه کلیت درباره سالی که گذروندی؟؟
    عالی بود
    ب) از 20 نمره به سال 93 یک نمره بده؟
    20

موفق شدن تو درسام تقریبا3-الف) بهترین و خوشحال كننده ترین اتفاقی كه در سال 93 رخ داد؟ ازدواجم
    ب) بدترین و ناراحت كننده ترین رو هم بگو. خوشبختانه اتفاق خیلی بدی نیافتاد فقط معدل ترم قبلم اومد پایین

4-الف) در حال حاضر نسبت به پارسال همین ایام، تعداد دوستهات بیشتر شده یا كمتر؟ فک کنم بیشتر
    ب) بهترین دوستی كه امسال باهاش آشنا و دوست شدی كی بود؟نمیدونم

5-الف) موقع تحویل سال 93 كجا و كنار چه كس یا كسانی بودی؟
    کنار پدر مادرم خونه ی خان عموم کنار بقیه فامیل
    ب) موقع تحویل سال 94 كجا و همراه چه كس یا كسانی هستی؟

کنار همسر و خانواده همسرم
    ج)
    دوست داشتی موقع تحویل سال كجا و كنار چه كسی باشی؟
    کنار همسرم باشم جاش مهم نیست که بودم

چیزی یادم نمیاد

7-بزرگترین و مهمترین تغییر تو زندگیت در سال 93 چی بوده؟ ازدواجم

8-بهترین پستی که در سال 93 توی انجمن خوندی و به دلت نشست چی بوده؟ یادم نیس

9- الف) بهترین و بدترین اتفاقی که در سال 93 توی انجمن رخ داد چی بوده؟
    -
    ب) دوست داری تو سال 94 چه اتفاقی تو انجمن رخ بده؟ ب همین خوبی ادامه پیدا کنه

10-الف) از چهارشنبه سوری تا سیزده بدر کدوم مراسمو بیشتر دوست داری؟
    چارشنبه سوری ، تحویل سال و سیزده بدر
    مراسم خاصی اگه تو شهرتون برا نوروز برگزار میشه برامون تعریف کن؟
    --

11- الف) بهترین سین هفت سین کدومه؟ سیب
    ب) اگه قرار باشه یه سین به هفت سین اضافه کنی که بشه 8 سین چی اضافه میکنی؟سجاده

12- یه دروغ سیزده بگو.--

13-الف) مهمترین ویژگی عید نوروز؟ صله رحمی که انجا میدیم
    ب) نظرت درباره دید و بازدید عید چیه؟ عالیه

ج) برنامت برای تعطیلات نوروز چیه؟ در طول نوروز مسافرت نمیرید؟ اگه جواب مثبته، كجا و چند روزه و به همراه كی؟نچ برامه ای ندارم

14-یک دست نوشته و آرزوی عیدانه برای بچه ها بنویس و عکسشو بزار. ایشالله همه ی بچه های نگاه دانلود سالی پر از موفقیت داشته باشند

وضعیت
    موضوع بسته شده است.
    بالا