VIP ☕️کــافه طـلایـــه♨️ (Closed)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

☾♔TALAYEH_A♔☽

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
35,488
امتیاز واکنش
104,218
photo_2018-10-11_19-13-33.jpg

֎☕️کــافه طـلایـــه♨️֍

این ایده مختص به انجمن نگاه دانلودِ و هرگونه ایده دزدی و کپی برداری از این فعالیت ممنوع است. (لطفاً شخصیت داشته باشید.)

سلام به روی ماه و خورشید نگاه دانلودی های عزیز❤️

◗دوستان من این کافه رو قبلا در گروه دوستانه ای داشتم که خب خیلی خوش میگذروندیم
وقتی گروه ها حذف شدن تصمیم گرفتم عمومی ش کنم.◖

یه سِری توضیحات داره که حتماً باید بخونید عزیزان

۝این جا همون طور که از اسمش پیداست، یک کافی شاپِ و لطفاً در سفارش ها با رستوران و فست فودی ها اشتباه گرفته نشه!( پس بدیهی ست که سفارش غذا و فست فود پذیرفته نشود!)
۝میزبان و مدیر کافه بنده هستم. اگر کسی مایل و علاقمند به فعالیت بود به پروفم مراجعه کنه! در غیر این صورت کسی اجازه پاسخ دهی به مهمانان رو نداره!

۝دو نوع سفارش داریم.

۝سفارش نوع اول « شخصی» : همه حداقل یک بار هم پاشون به کافه و... باز شده و با محیط و شرایطش آشنایی دارن. هر کسی میاد سفارش میده که چی دوست داره و میزبان بهش تحویل میده!
۝ سفارش نوع دوم « ویژه» : برای زمانیه که بخواین دوستتون رو به کافه دعوت کنید و براش سفارش بدید. این جا فقط کافیه نام کاربری فرد مورد نظرتون رو بدون تگ کردن، به همراه سفارشتون بفرستید. این نوع سفارش خاصیت سوپرایزینگ داره و میزبان دعوت نامه اختصاصی برای دوستتون در پروفایل می فرسته!

( یادتون نره نباید تگش کنید چون میفهمه فقط اسمش رو بگید. باقی ش با میزبانِ)
۝ می تونید وقتی سفارشتون رو تحویل گرفتید، متنی که حاوی دلنوشته، شعر، خاطره و... باشه رو به عنوان یادگاری ضمن خوراکی که سفارش دادید درج کنید.
۝ می تونید درخواست منو کنید ولی اگر چیزی خواستید که داخل منو نبود بازم درخواست پذیرفته میشه!
۝ می تونید حین سفارشتون؛ درخواست متن مواد لازم و چگونگی تهیه خوراکی مد نظرتون رو هم داشته باشید!

عزیزانِ دل از ارسال پست اسپم (هرزنامه) جلوگیری کنید.

مثال: وای چه تاپیک خوبی! و...
تاپیک رو به دوستاتون هم معرفی کنید تا شما رو دعوت کنند.

منوی کلی

منو.png
کافه که بدون موزیک نمیشه:
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

پست اختصاصی دعوت که توسط میزبان به پروفایل دوستان شما ارسال می شود!

photo_2018-10-11_19-13-44.jpg

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • ☾♔TALAYEH_A♔☽

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    35,488
    امتیاز واکنش
    104,218
    وضعیت
    موضوع بسته شده است.