سوژه کاربر ❁❁سوژه هفته Mojtaba (معاونت کل سایت)❁❁

• شروع کننده موضوع dinaz
  • بازدیدها 4,145
  • پاسخ ها 50
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mojtaba

مدیر بازنشسته
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,741
امتیاز واکنش
43,440
سلام و ابتسام خدمت کاربران گرانقدر انجمن وزین نگاه دانلود ؛
با آرزوی قبولی طاعات و عبادات تان در ماه پر مهر رمضان ، سپاس از شرکت تک تک عزیزان .
خرسندم از حضور دوستان در تاپیک مرتبط با بنده ، و آروزی سلامتی و شادکامی برای تک تک تون دارم . :aiwan_lggight_blum:
چند نکته رو باید ذکر کرد که هم قول داده بودیم به چند تن بابت پاسخ انتهایی در تاپیک و هم توجه به این موارد خالی از لطف نیست .

( دقت داشته باشند دوستان خطابه صحبت های ذیل عده خاصی از کاربران هستند که خودشان می دانند دوستان دیگر اشتباها" برداشت خاصی نفرمایند )

تقلید کورکورانه !
یکی از مشکلات بزرگ جامعه ماست ، این معضل باعث از بین رفتن موهبت تفکر از وجود شریف انسانی گشته !
بعضا" دیده شد دوستانی آمدند در این تاپیک اظهار فضل کردند که حتی یکبار هم با بنده همکلام نشدند ، از من هیچ اطلاعاتی در دست نداشتند و من را نمی شناختند .
و فقط از روی تقلید کورکورانه از پست دوستان شان ، ایشان نیز همان صحبت ها را کپی کرده و ارسال کردند ، حتی بعضا" رنگ و فونت پست دوست شان را تغییر ندادند !
کار نداریم که بعدا" پست خودشان را پاک یا ویرایش کردند و یا درحال حاضر همچنان موجود هست .
بحث ، بحثِ تقلید است ، بیایید دوستان کمی از مغز خودمان استفاده کنیم و آکبند برای سرای باقی ، نگه نداریم .
خودمان در باره فرد تحقیق کنیم ، صحبت کنیم ، همکلام شویم ، چرا به راحتی حرف های دیگران را باور و به راحتی کپی پیست می کنیم ؟ کِی میخواهیم از تفکر و از عقلِ خودمان استفاده کنیم ؟

جمله ای از یکی از دوستان : من که شناختی ندارم ولی بقیه میگن اینطور هست .

تقلید کورکورانه کاملا" زندگی ما را فراگرفته ، اگر این موضوع را در زندگی شخصی و در زندگی اجتماعی مان بسط دهیم ، در می یابیم کل زندگی مان تقلید از دیگران هست و هیچ چیز از خودمان نداریم .
کمی بیاندیشیم ، کمی تفکر کنیم ، کمی تفکر ساز باشیم و نه همیشه صرفِ شرکت کننده در تفکر دیگران .

و اما بعد !
برخی خیلی مدیر فنی مدیر فنی کردند ؛ قابل توجه آن دسته از دوستان : ما آن زمانی هم که تحت عنوان مدیر فنی بودیم ، پرمیشن کل داشتیم و نظر به درخواست مدیریت محترم تحت عنوان مدیر فنی در خدمت دوستان بودیم ، هَمِچی عنوان نیست ! هم اکنون هم بزرگوارانی هستند که اینجا زحمت بسیار می کشند بدون عنوان و دارای پرمیشن کل ! :aiwdffan_light_blum:

برخی افراد هستند که از این فرصت استفاده کردند و حرف های خودشون رو زدند .
ما هم خوشحالیم ، تشکر هم کردیم از نظراتون شون ، لکن قابل توجه این دسته از افراد : همینقدر دسترسی که براتون باز گذاشتیم حرف هاتون رو بزنید باید شُکر کنید .

وگرنه بابت : 1/ پیام هایی که در پروفایل همدیگر ارسال کردید و می کنید ، 2/ توهین و بی احترامی به مدیریت و مسئولین سایت ؛ در یکی از کامنت ها که هنوز هم موجوده و ما پاک نکردیم (نادان و بی خرد خطاب کردن مسئولین سایت) ، 3/ شرح و بسط تاپیکی که به صلاحدید مدیریت حذف شده ، 4/ انتشار فایلی که به صلاحدید مدیریت حذف شده ، 5/ رد و بدل آی دی تلگرام و گروه تلگرام ، 6/ تبلیغ سایت های مشابه و رقیب و ... باید همتون بن دائم می بودید :aiwdffan_light_blum:

تعدادی از کاربران تقاضای بازگشت شما رو داشتند ما هم به تقاضای کاربران احترام گذاشتیم و مورد بررسی قرار دادیم ، لکن افرادی که رَویه ی خودسرانه پیش گرفتند هیچوقت از راه شان باز نمی گردند ، احترام به قانون ، احترام به مسئولین مجموعه که بسیار مهم و حائز اهمیت هست ( ما هرچه تا به امروز گفتیم خارج از ادب و احترام نبوده و نیست و همیشه در کمال احترام با شما سخن کردیم ) رو زیر پا گذاشتید این ها توقعات زیادی نیست عزیزان ! این ها حداقل هایِ حضور و فعالیت در فضای مجازی هست ، رفتارهای شما هم در انجمن و هم در خارج انجمن دیده شد که چه کارها که نکردید .
بعضا" دوستان برای من اسکرین شات و پیام و وویس رو هم فروارد کردند که من در اکانت شخصی خودم دارم .
فکر کردید با خودکامه گی و منم منم و هرچه ما گفتیم و ... ! میتونید حرف تون رو به کُرسی بنشونید ، ابدا" و اصلا" اینطور نخواهد شد ! اینجا قانون داره ، مدیر داره ، مسئول داره و بزرگ تر داره !

همینقدر برای شما بس که همتون تاپیک خداحافظی زدید ، استاتوس و آواتار خداحافظی زدید ، گفتید ما دیگه نمیایم و ما رفیتم و خداحافظ ! رفتید انجمن های رقیب مدیر شدید ، انجمن های دیگر عضو شدید ولی باز برگشتید همینجا ، چون میدونید اینجا با بقیه ی جاها فرق داره ! .
این فرق رو همین کاربران ، همین شما ها ، همین مدیران ایجاد کردند که الحمدلله نگاه دانلود حرفی برای گفتن داره .

خلاصه دوستان عزیز برید خودتون رو اصلاح کنید ، چرا که ما دشمن هیچکدوم از شما نیستیم ولی شما با ما دشمنی کردید ، پشت سر ما ناسزا گفتید ، به ما بی احترامی کردید و قس علی هذه ! این برخورد قاطعانه با شما بازخورد رفتار شماست و این برخورد همیشه پابرجا خواهد بود با هر کاربری که خارج از احترام ! خارج از پایبندی به قوانین این مجموعه اقدام به جریان سازی ، متشنج کردن جو انجمن و تشکیل گعده و گروه برای خودش بکنه .
اینجا نه حرفِ کاربر و نه حرفِ مدیر با قلدری و زور پذیرفته نیست ، فقط احترام و فقط ادب .

هیچوقت مدیر یک مجموعه بدی مجموعه ی خودش رو نمی خواد ، مجموعه ای که سال ها براش تلاش کرده ، هزینه کرده و ... ، اگر حرفی زده شده قطعا" و حتما" برای حفظ و پیشرفت این مجموعه بوده که شما ها هم عضو این مجموعه اید ، اگر تاپیکی پاک شده ، اگر فایلی حذف شده حتما به صلاحِ این مجموعه بوده و تاکید میکنم این صلاح ، صلاحِ خود شماست چون شما ها هم عضو این مجموعه اید ، اینکه شما بخواید جریان بسازید ، بخواید داستان بسازید ، بخواید پشت سر هریک از مسئولین این مجموعه ناسزا بگید برای ما بد نمیشه ، برای خودتون بد میشه .

چون روزی که ثبت نام کردید ، یک چک باکس در انتهای صفحه ی ثبت نام بود به نام : قبول کلیه قوانین تالار و اون رو تیک زدید و بعد روی دکمه تایید ثبت نام کلیک کردید !

کما اینکه اینجا یک سایت کاملا" شخصیه ، مدیریت میتونه تصمیم بگیره هر اتفاقی در این سایت رخ بده ! اما هیچوقت این سیاست در پیش گرفته نشده و همیشه مدیریت کل سایت ! اگر هم پیگیر موردی بودند با تقاضا ! از کاربر درخواست ! کردند که فلانی فلان کارُ بکن .
جریان شما هم به همین صورت بود :aiwdffan_light_blum:

افاضاتی که بنده در این تاپیک رویت کردم این هست که شما همچنان بر موضع کج رفتاری خود پایبندید ، زبان قاصر و کلام عاجز است از طرز و لحن صحبت کردن شما ! کارهایی که کردید و می کنید و لحن صحبت تون گویای این مسئله هست .

انشالله که متوجه اشتباه تون بشید و اگر متوجه بودید ما در پیام خصوصی در خدمت تون هستیم . :aiwan_lggight_blum:

موفق باشید

9sPM91C.png

• پیشنهادات
  • وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    31
    بازدیدها
    1,575
    بالا