اخبار سینما و تلوزیون «تو دهنتو میبندی یا من؟» با حضور «شهرام حقیقتدوست»

• شروع کننده موضوع *فریال*
  • بازدیدها 184
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*فریال*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
7,020
امتیاز واکنش
7,770
نمایش «تو دهنتو میبندی یا من؟» که به کارگردانی داود بنی اردلان از 25 آذر ماه در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه رفته است، 28 و 29 دی ماه با بازی شهرام حقیقتدوست به عنوان بازیگر مهمان همراه خواهد بود.

20150118160935_6.jpg

به گزارش سينما خبر؛ تاکنون حمید رضا پگاه، علی اوجی، احسان کرمی، علی بوستان و پیمان قاسمخانی بازیگران میهمان نمایش «تو دهنتو میبندی یا من؟» بودهاند.

حقیقت دوست بازیگری را از سال 1373 و با بازی در نمایش پسر کارون (امیر دژاکام، 1373) شروع کرد و با بازی در مجموعه تلویزیونی مهر خوبان (یوسف سیدمهدوی، 1374) به تلویزیون آمد. اولین تجربه سینمایی شهرام حقیقت دوست بازی در نقش کوتاهی در فیلم درخت گلابی (داریوش مهرجویی، 1376) است.

در حوزه بازیگری تئاتر نیز این بازیگر همکاری با کارگردانان بزرگی را در زومه کاری خود دارد که از جمله آن می توان به نمایش مشروطه بانو یا مجلس شبیه حصرنامه کارگاه بکاء به نویسندگی و کارگردانی حسین کیانی، نمایش دن کامیلو به کارگردانی کورش نریمانی، نمایش چیزی شبیه زندگی به کارگردانی حسین پناهی و... اشاره کرد.

بر اساس این گزارش، نمایش «تو دهنتو میبندی یا من؟» از 25 آذر هر روز به غیر از شنبهها ساعت 19 در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران تا تاریخ 3 بهمن ماه به روی صحنه میرود.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
1
بازدیدها
246
پاسخ ها
0
بازدیدها
1,367
Z
پاسخ ها
0