اخبار سینما و تلوزیون «حسن جوهرچی»:اصلا در کار طنز بازی نمیکنم

• شروع کننده موضوع *فریال*
  • بازدیدها 185
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*فریال*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
7,020
امتیاز واکنش
7,770
این بازیگر افزود: سریال "شهر من شیراز" و فیلم "مردان آفتاب" را آماده پخش دارم؛ هیچ یک طنز نیست چون اصلا در کار طنز بازی نمیکنم/ هر دوی این آثار فضای خاص خودشان را دارند.

20150125164645_17.jpg

به گزارش سینماخبر، حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون بیان کرد: دو کار تلویزیونی آماده روی آنتن رفتن دارم؛ یکی سریال "شهر من شیراز" و دیگری فیلم تلویزیونی "مردان آفتاب".

*سریالی کاملا جدی درباره چهار زن

وی ادامه داد: "شهر من شیراز" سریالی است کاملا جدی ساخته محمد بنایی که داستان زندگی چهار زن مختلف را روایت می کند که هر کدام درگیر مسائل و مشکلات خاص خود در زندگی هستند.

جوهرچی افزود: فیلم تلویزیونی "مردان آفتاب" نیز با درونمایه دفاع مقدس ساخته شده است. داریوش غذبانی کارگردانی کار را برعهده داشته و در آن نقش یک فرمانده بسیج را بازی کرده ام.

این بازیگر خاطرنشان ساخت: "مردان آفتاب" درباره دو تک تیرانداز ایرانی است که در دام تک تیرانداز عراقی گرفتار شده ولی حضور یک پیرمرد محلی باعث اتفافاتی در طول فیلم میشود.

* اصلا در کار طنز بازی نمیکنم

جوهرچی پیرامون اینکه آیا هیچ کدام از این دو کار رگه های طنز هم دارند گفت: شخصا بازیگری هستم که هیچ علاقه ای به آثار طنز ندارم و اصلا در کار طنز بازی نمیکنم. این دو اثر هم هیچ کدام درونمایه طنز ندارند.

حسن جوهرچی درباره اینکه کدام یک از این دو کار انرژی بیشتری را برای رسیدن به شخصیت از او گرفته اند اظهار داشت: هر دو کار فضای خاص خود را دارند و برای رسیدن به هر یک وقت و زمانی کافی صرف کردم. امیدوارم مخاطبان از هر دو کار خوششان بیاید.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
135
بالا