آخرین اخبار از وضعیت مرتضی پاشایی در بیمارستان+تصاوير

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 3,334
  • پاسخ ها 33
  • تاریخ شروع

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
30,107
امتیاز واکنش
64,738
جدید ترین خبر از اوضاع مرتضی پاشایی

پست محمود گل محمدی بادیگارد مرتضی پاشایی

تاریخ : چهارشنبه 21 آبان 1393 زمان :

17:39

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

• پیشنهادات
  • *SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,738
    مصاحبه مرتضی پاشایی روی تخت بیمارستان:نمی دانم چراعده ای می خواهند مرا از دنیا بیرون کنند!

«مرتضی پاشایی» میگوید برخی به جای اینکه برای سلامتی من دعا کنند و روحیه ام را بالا ببرند، با شایعه مرگم غم بزرگی بر دل من نشاندهاند.
    این خواننده محبوب از مدتی پیش - 17 آبان ماه سال جاری - به خاطر بیماری سرطان در بیمارستان بهمن شهرک غرب بستری شد و همین کافی بود تا شایعه مرگ وی سطح گستردهای در فضای مجازی و شبکههای اجتماعی را پر کند.

در حالی گروهی شایعهساز مرتب اخباری مبنی بر مرگ وی را انتشار میدادند که تیم پزشکی با اقدامات تخصصی به درمان مرتضی پاشایی امیدوار شده بودند.

گفته میشود بیماری این خواننده تا کیسه صفرا پیش رفته بود که پس از بالا رفتن و افزایش سیستم تدافعیاش وی تحت عمل جراحی قرار گرفته و حالش بهتر شده است.

مرتضی پاشایی با چهرهای امیدوار به زندگی گفت: شریفترین مردم دنیا را داریم، چند روزی است که خبر مرگم را در فضای مجازی میبینم و میشنوم. من با حمایت و صدای دستهای مردم ایران به شهرت رسیدم و همه پیشرفتهایم را مدیون آنان میدانم.

وی که گلهمند بود، گفت: نمیدانم چه شده است که من با تکیه بر خدا و دعای خانواده و دوستانم زنده ماندهام اما برخیها میخواهند مرا از دنیا بیرون برانند، انتظار نداشتم به جای ایجاد انگیزه برای زندگی و مبارزه من با این درد بزرگ، اندک روحیهای که داشتهام را به نابودی بکشانند! مگر من در این دنیا جای چه کسی را تنگ کردهام.مرتضی پاشایی در پایان گفت: از این نوع زنده به گور شدنم دلم سخت گرفته است و نیاز به حمایت عاطفی مردم دارم تا این اندک صبری هم که در من باقی مانده، از بین نرود.

بنا بر این گزارش، خواننده محبوب و جوان صبح دیروز از بخش مراقبتهای ویژه به بخش انتقال یافت

@ T @ R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    788
    امتیاز واکنش
    104
    نگران منی...
    به تو قرصه دلم...

تو کنار منی...
    نمی ترسه دلم...

54605519483572551973.jpg

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,738
    آخرین خبر از وضعیت مرتضی پاشایی

طبق مصاحبه محمد علیزاده که ساعت 12:30 بامداد 22 آبان با رادیو جوان صورت گرفته

خداروشکر نسبت به دیروز بیست تا بیست و پنج درصد حال عمومی مرتضی بهتر شده

امروز با کمک داداشش به حموم رفته و غذا خورده و ...

پلاکت خونش به 13 و نیم رسیده و این خیلی نرماله . میشه گفت این پلاکت خون مال یه آدم سالمه

غده سرطانی که در معده مرتضی هست کبد مرتضی رو هم درگیر کرده که توی این چند روز دکترا دارن

تلاش میکنن که درگیریش بیشتر از این نباشه

تنفسش نسبت به دو روز قبل بهتر شده

به شایعات توجه نکنید . دوره درمان باید یک هفته طول بکشه بعد به بخش میدن مرتضی رو ...

و در نهایت از هواداران عزیز و هنرمندان گرامی خواست که به بیمارستان نیان چون واقعا برای مرتضی ضرر داره

و هیجان باعث میشه که ضربان قلبش بالا بره که این خیلی خطرناکه

اگه مرتضی رو دوست دارید در خانه براش دعا کنید

همچنان به دعا ادامه بدید التماس دعا

برخی موضوعات مشابه

بالا