فوتبال داخلی آذری: اوساگونا 500 هزار دلار از ما می خواهد!

• شروع کننده موضوع Ay Çocuğu
  • بازدیدها 95
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Ay Çocuğu

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,039
امتیاز واکنش
28,649
مدیر عامل باشگاه ذوب آهن در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه سپاهان با اوساگونا وارد مذاکره شده است ؟ گفت: هفته گذشته با اوساگونا که صحبت می کردم، می گفت از تیم های کویتی، قطری و ایرانی پیشنهاد 500 هزار دلاری دارد و به شرطی راضی به حضور دوباره در تیم ما می شود که مبلغ قرارداد او 500 هزار دلار قید شود. من به او گفتم به پیشنهاداتی که به دستش رسیده فکر کند و با یکی از تیم های خواهان خود قرارداد امضاء کند. چون ذوب آهن چنین پول هایی ندارد که به بازیکنان بدهد و اگر هم باشگاه ذوب آهن چنین پول هایی داشت من قبول نمی کردم که قرارداد با اوساگونا 500 هزار دلار امضاء شود.

مدیر عامل باشگاه ذوب آهن در خصوص مبلغ قرارداد فصل گذشته این بازیکن گفت: ما فصل گذشته 80 هزار دلار به اوساگونا دادیم که قرار شد 10 هزار دلار از این مبلغ به مدیر برنامه او اختصاص پیدا کند. او فصل گذشته در تیم ام صلال بازی می کرد که به دلیل مصدومیت از این تیم کنار گذاشته شد. علیرضا منصوریان فیلم های بازی او را دید و قبول کرد به اردوی تیم ما ملحق شود. ما این فصل به او گفتیم حاضریم 200 هزار دلار به تو بدهیم. با این حساب باید بگویم ادامه حضور این بازیکن در جمع ما منتفی است.

مدیر عامل باشگاه ذوب آهن در پایان صحبت هایش در خصوص بازیکنان سرباز تیم ذوب آهن گفت: من مصاحبه تازه ای از آقای زنوزی و صادقیان مدیر عامل باشگاه تراکتور در این باره دیدم که از آنها تشکر می کنم. به گفته دوستان 19 شهریور سربازی این بازیکنان تمام می شود. اگر چه 19 شهریور پنجره نقل و انتقالاتی بسته می شود اما این بازیکنان منعی برای حضور دراردوی ذوب آهن نخواهند داشت چرا که این بازیکنان از قبل با ما قرارداد داشته اند و نیازی به عقد قرارداد جدید با آنها نیست. پنجره شامل حال کسانی می شود که قرارداد جدید امضاء می کنند.

برخی موضوعات مشابه

بالا