فوتبال خارجی آلگری: الویت ما جذب کاستا است؛ پس از شکست در فینال به جدایی از یوونتوس فکر کردم

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 154
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
سرمربی یوونتوس اذعان کرده این تیم فصل بعد کار سخت تری در سری آ و لیگ قهرمانان خواهد داشت.

به گزارش وبسایت نود، ماسیمیلیانو آلگری که اخیرا قراردادش با یوونتوس را تا سال ۲۰۲۰ تمدید کرد در جدیدترین مصاحبه اش فاش کرده پس از شکست مقابل رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان به ترک این تیم فکر کرده است.

آلگری به Sky Sports ایتالیا گفته:

همه فکر می کردند اگر قهرمان اروپا شویم از یوونتوس می روم اما پس از شکست تا آستانه ترک این تیم پیش رفتم. باید می دیدم انگیزه لازم برای ادامه کار را دارم یا خیر چون فصل بعد کار سخت تر می شود. در این مدت با هیچ تیمی مذاکره نکردم. روی اهداف مان تمرکز کرده بودم و تنها پس از فینال تصمیم خودم را گرفتم.

فصل بعد هم مثل فصل های گذشته هدف اصلی فتح اسکودتو است. کوپا ایتالیا و لیگ قهرمانان اولویت های بعدی هستند. یووه در سه سال اخیر خودش را در میان هشت تیم برتر اروپا تثبیت کرده و باید به تلاش برای رسیدن به هدف خودش که قهرمانی در اروپا است ادامه دهد. فصل بعد کار سخت تر می شود چون ۵ تیم انگلیسی در این رقابت ها حضور خواهند داشت. ما باید آماده باشیم.

باید با همین سیستم ۱-۳-۲-۴ ادامه دهیم. در همه پست ها به جز خط حمله دارای قدرت کافی هستیم. فکر می کنم ترکیب ما توانایی درخشش دوباره در لیگ قهرمانان را دارد. باید ببینیم چه پیش می آید اما سران باشگاه در حال تلاش برای جذب اهداف مان در نقل و انتقالات هستند. داگلاس کاستا؟ او بازیکن فوق العاده ای است و قطعا یکی از اهداف ما محسوب می شود. برناردشی وینگر آینده داری است و پاتریک شیک توانایی بالایی دارد. دی شیلیو؟ در خط دفاع به اندازه کافی بازیکن داریم.

فصل بعد در سری آ همه می خواهند ما را شکست دهند. اینتر ترکیب خوبی دارد و اسپالتی که در رم نشان داد چه مربی خوبی است باعث تقویت آن ها می شود. فکر می کنم فعلا یووه و ناپولی از بقیه تیم ها قوی تر هستند اما اینتر فصل بعد برای قهرمانی خواهد جنگید. میلان هم عملکرد خوبی در نقل و انتقالات داشته است. رم هم ستارگانش را حفظ می کند و مثل فصل گذشته عملکرد خوبی خواهد داشت.

برخی موضوعات مشابه

بالا