شبکه های اجتماعی آموزش بازیابی پسورد فیس بوک+تصویر

• شروع کننده موضوع کوکیッ
  • بازدیدها 221
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

کوکیッ

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
20,571
امتیاز واکنش
157,354
آموزش بازیابی پسورد فیس بوک+تصویر

برای اکثر کاربران اینترنت از جمله خودم بارها پیش آمده است که پسورد و نام کاربری ورود به یک سایت یا انجمن را فراموش کرده باشم . معمولا تمام سایتها یک روش از پیش تعریف شده را برای بازیابی پسورد در سایت خود قرار داده اند که این روش منطقی می باشد ، بدلیل اینکه کاربران باید بتوانند براحتی و طی چند مرحله پسورد و نام کاربری خودشان را تغییر داده یا با حساب کاربری قبلی ، وارد سایت مورد نظر بشوند.

اما فیس بوک . اگر حساب کاربری ، ایمیل و پسورد ورود به سایت فیس بوک را فراموش کرده باشید ، چکاری باید انجام بدهیم . در ادامه روش بازیابی پسورد را در جامعه مجازی فیس بوک آموزش میدهم .

مراحل آ موزش بازیابی پسورد فیس بوک:

مرحله اول:

ابتدا وارد سایت Facebook شوید .بالای صفحه سمت راست 2 کادر مستطیل شکل برای وارد کردن ایمیل و پسورد وجود دارد . حال اگر نمی توانید وارد شوید بر روی پیوند گذارواژه تان را فراموش کرده اید ؟ کلیک کنید

co2804.jpg

(مرحله اول بازیابی پسورد در فیس بوک)

مرحله دوم:

در مرحله بعدی فیس بوک از 2 راه برای بازیابی پسورد قرار داده است .
روش اول وارد کردن ایمیل ، شماره تماسی که کد فعال سازی ارسال شده است و یوزر ی که در اکانت از آن استفاده می کنید و روش دوم نام و نام یکی از دوستان پروفایلتان می باشد .
خوب روش اول کمی ساده تر می باشد .

co2803.jpg

(مرحله دوم بازیابی پسورد در فیس بوک)

خوب من ایمیل خودم را وارد میکنم

co2802.jpg

مرحله سوم:

در مرحله بعدی حساب کاربری شما مورد بررسی قرار گیرد و دو روش برای ریست کردن پسورد به شما نمایش داده می شود روش اول استفاده از اکانت حساب کاربری وب میل می باشد و روش دوم ارسال پسورد بازیابی از طرف فیس بوک به ایمیل وارد شده . من روش دوم را انتخاب میکنم .

co2801.jpg

(مرحله سوم بازیابی پسورد در فیس بوک)

مرحله چهارم:

در مرحله بعدی یک کادر به شما نمایش داده می شود که باید کد شش رقمی ارسالی به ایمیلتان را در کادر مورد نظر وارد کنید و در مرحله بعد بر روی کلید ادامه کلید کنید.

co2800.jpg

(مرحله چهارم بازیابی پسورد در فیس بوک)

بعد از تائید می توانید پسورد را ریست کنید .

co2799.jpg

برخی موضوعات مشابه

بالا