اخبار سینما و تلوزیون آنونس جدید فیلم ابر قهرمانی ˝انت-من˝

♥MASTANE♥

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,316
امتیاز واکنش
3,789
شرکت والت دیزنی پیکچرز تازهترین آنونس فیلم ˝انت-من˝ تولید شرکت مارول استودیوز را منتشر کرد.
20150415112811_110.jpg
به گزارش سینماخبر، پل راد در "انت-من" ("مرد مورچهای") (Ant-Man) به کارگردانی پیتن رید نقش اسکات لنگ سارق حرفهای را بازی میکند.لنگ قابلیتی شگفتانگیز پیدا میکند. او میتواند ابعاد خود را کوچک اما قدرتش را بیشتر کند. اکنون لنگ با داشتین این توانایی باید با قهرمان درون خود روبرو شود و به مربیاش دکتر هنک پیم (با بازی مایکل داگلاس) کمک کند. آنها باید از راز لباس انت-من در برابر تهدیدها محافظت کنند و با یک سرقت بزرگ دنیا را نجات بدهند.ایوانجلین لیلی، بابی کاناویل، مایکل پنا، مارتین داناوان، وود هریس، جان اسلاتری، گرگ ترکینگتن، ابی رایدر فورتسن از دیگر بازیگران "انت-من" هستند که 17 ژوئیه (26 تیر) اکران میشود. فیلمنامه را ادگار رایت، اندرو بارر، گابریل فراری و آدام مکی نوشتهاند.

انت-من یکی از اولین ابرقهرمانان قصههای مصور انتشارات مارول و یکی از موسسان گروه "انتقامجویان" است. این شخصیت اولین بار سال 1962 در یکی از قصههای مصور مارول معرفی شد. او در اولین قصهها پرسونای هنک پیم دانشمند فوقالعاده است. پین مادهای اختراع کرده که میتواند اندازهاش را تغییر بدهد تا با حشرات ارتباط برقرار کرده و آنها را کنترل کند. شخصیت اسکات لنگ که یک سارق اصلاحشده است در اواخر دهه 1970 وارد مجموعه قصههای مصور "انت-من" شد.
منبع:هنرانلاين

انت من
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
84
پاسخ ها
0
بازدیدها
173
پاسخ ها
0
بازدیدها