آیفون 6s plus نیز آتش گرفت

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 138
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
به لیست خبرهای مربوط به آتش گرفتن گوشی های هوشمند، جدیدترین آیفون اپل نیز اضافه شد. اپل در سال جاری دو مدل آیفون در اندازه های متفاوت با نام های آیفون 6s و آیفون 6s plus را معرفی کرد. حالا و در تازه ترین خبرها آتش گرفتن آیفون جدید نیز گزارش شده است.

در ادامه با جی اس ام آریا همراه باشید ...

1.jpg

تاکنون خبرهای زیادی از آتش سوزی گوشی های هوشمند در شرایط مختلف گزارش شده است و به دنبال بررسی ها در اکثر موارد تولیدکنندگان دلایل مشابهی همچون استفاده از شارژرهای تقلبی را اعلام کرده اند. آتش گرفتن گوشی های هوشمند در برخی موارد حتی به انفجار گوشی ها و حوادث جبران ناپذیری همچون مرگ کاربران انجامید.

در تازه ترین مورد از گزارشات آتش گرفتن گوشی ها، مردی در آتلانتا به دلیل آتش گرفتن گوشی آیفون، ناچار به درآوردن لباس هایش در برابر دیدگان اطرافیان خود می شود. فردی که دچار این حادثه شده ، نخواسته نامش فاش شود. وی در حالی که بیرون از منزل بوده، متوجه آتش گرفتن گوشی iPhone 6s Plus در جیب شلوار جین خود میشود. وی در گفتگو با یک کانال تلویزیونی اظهار داشته که ناگهان احساس سوزش شدیدی در جیب جلویی شلوار خود می کند و پس از آن دود بلند میشوند.

«هنگامی که متوجه دود شدم، کمربند خود را بازکرده و شلوارم را در آوردم و امیدوار بودم که منفجر نشود. این حادثه باعث سوختگی شدید جیب جلویی شلوار و حتی لبـاس زیر شد. پیش از آنکه این اتفاق باعث سوختگی پایم شود؛ لباسهایم را در آوردم.»

آیفون 6s plus نیز آتش گرفت ...

خوشبختانه این فرد دچار هیچگونه آسیبی نشده است اما در کمال تعجب، گلهای هم از اپل ندارد و به دنبال دریافت خسارت نیست. اغلب افرادی که گوشی آنها منفجر می شود و یا آتش میگیرد، به دنبال دریافت غرامتهای هنگفتی از شرکت سازنده هستند و به همین منظور توجه زیادی را به خود جلب می کنند. تا کنون اپل به دلیل آنچه رخ داده متهم نشده و در حقیقت به نظر میرسد که گوشی این مرد refurbished (مرجوعی) بوده است. بنابراین عدم بررسی دقیق دستگاه پیش از عرضه مجدد، میتواند دلیل اصلی بروز این حادثه باشد.

با این حال شرکتی که این مرد گوشی خود را از آن تهیه کرده بود، آیفون دیگری به وی اهدا کرده است. در حالی که این من به دنبال دریافت غرامت مالی نه از فروشگاه و نه خود اپل نیست، اما منتظر عذرخواهی است.

نظر شما در مورد جدیدترین گزارش آتش سوزی آیفون جدید چیست؟

برخی موضوعات مشابه

بالا