فوتبال داخلی ابن قاسم: اسکوچیچ اکنون بارسلونا است

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 134
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
حسین ابن قاسم در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد اینکه اسکوچیچ کجاست و آیا او نگرانی بابت وضعیت مدیریتی باشگاه فولاد دارد یا خیر اظهار داشت: اسکوچیچ اکنون در بارسلونا در یک دوره از کلاس های مربیگری است. او اواخر خرداد به اهواز باز می گردد. بابت خبرهای مدیریتی باشگاه فولاد نگرانی هایی داشت اما به او گفتیم او نگران این چیزها نباشد.وی افزود: قبل از اینکه اسکوچیچ برود با توجه به اینکه با او به توافق رسیده بودیم و برنامه های تمرینی اش را می دانستیم برخی کارهای اردویی را از قبل انجام داده ایم و مشکلی بابت اجرایی شدن برنامه ها نداریم.ابن قاسم در مورد اینکه گفته می شود اسکوچیچ هفته پیش ایران بوده و حتی با امیر قلعه نویی در رستوران وی شام مشترکی را صرف کرده اظهار داشت: این کار شیطنت بوده که اتفاقا به آن فردی که این کار را کرده بود گفتم یا خوابی یا از هیچ چیز اطلاع نداری. اسکوچیچ بعد از بازی آخر به همراه همسرش و نناد نیکولیچ از ایران رفت. واقعا جی تاسف دارد برای آنهایی که با نیت های غلط دنبال شیطنت هستند. عکس اسکوچیچ و قلعه نویی برای زمانی است که ما در لیگ با ملوان بازی داشتیم و او یک روز زودتر به تهران آمده بود و با امیر قلعه نویی شام خورده بود. این عکس حتی همان موقع هم منتشر شده بود. من دیگر نمی خواهم باز کنم که این شیطنت از سوی چه کسانی و برای چه چیزی صورت گرفت.سرپرست فولاد در مورد بحث های مدیریتی باشگاه نیز گفت: امیدوار هستیم تا روز شنبه همه چیز مشخص شود.

برخی موضوعات مشابه

بالا