فرهنگی و هنری احسان علیخانی: بمیرم هم از این پول ها نمیدهم !

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 300
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
30,107
امتیاز واکنش
64,738
احسان علیخانی میگوید که برای آوردن مهمان به برنامه سال تحویل، بمیرد هم ۲۰ میلیون تومان به کسی نمیدهد تا بیاید و عید را به مردم تبریک بگوید.
bahar-narenj-.jpg
برنامه او که امسال یکی از برنامههای ویژه تحویل سال سیما بود، با حاشیههایی در ایام نوروز مواجه شد. برخی در فضای مجازی و رسانههای آنلاین به این ماجرا پرداختند و عنوان کردند که علیخانی با کمک اسپانسر برنامهاش رقمهای چند میلیونی به مهمانانش داده است.
baharnaranj94_tv3_09.jpg
علیخانی اما در این گفتوگو چینی اتفاقی را از اساس رد میکند و میگوید که هیچکدام از مهمانانش برای حضور در برنامه «بهار نارنج با او در مورد گرفتن پول صحبتی نداشته اند.
baharnaranj94_tv3_01.jpg
adel-gholami.jpg
مجری برنامه «ماه عسل» با بیان این مطلب که من به مهمانانم عیدی دادم ، اما یک مهمان هم نداشتیم که بگوید اینقدر میگیرم و میآیم؛« از مریلا زارعی بگیر تا محسن تنابنده تا کیروش و بقیه، بازیگرها و همه، من مدیون شما و جد و آبادتان هستم حتی اگر یک نفر گفته باشد من یک ریال میخواهم. اینقدر بیچارهها محبت داشتند و به من احترام گذاشتند.»
baharnaranj94_tv3_02.jpg
او معتقد است، این سوءتفاهم از آنجا به وجود میآید که از برنامه دیگری زنگ میزنند به یک نفر تا دعوتش کنند، اما طرف شاید نمیخواهد برود، یا دلچرکین است یا مثلا دوستی و رفاقتی ندارد و ممکن است آن وسط عددی مطرح شود اما دعوت ما را شاید از سر دوستی و محبتشان است که میپذیرند. هرچه که هست، وقتی به کسی زنگ میزنم، یک نفر از بازیگرها یا خوانندهها نیست که بگوید احسان بحث مالی چطور است؟ اصلا و ابدا. من خودم برای مهمانهایم کادو گرفتم.
baharnaranj94_tv3_04.jpg
علیخانی در مورد اسپانسربرنامه هم گفته:«اسپانسر مربوط به شبکه است، مال سازمان است و به ما ربطی ندارد. پول را به خود سازمان میدهد و ما طرف حساب سازمان میشویم.»
baharnaranj94_tv3_06.jpg
او با بیان این مطلب که برنامه امسال از همه برنامههای دیگری که من برای اول سال ساختهام، ارزانتر بوده، گفته که ما امسال کمتر خرج کردیم و اوضاع سازمان هم از نظر مالی خراب است.
baharnaranj94_tv3_10.jpg
این مجری تلویزیون، میگوید:«وقتی این شایعات مطرح شد، اوایلش خندهام گرفت. بعد دیدم که موضوع را باور کردهاند. آخر مهمان ۳۰-۲۰ میلیونی؟ برایم خیلی خندهدار بود. تو فکر کن که یک درصد! مگر اینکه بمیرم به یک آدم ۲۰ میلیون پول بدهم که بگویم بیا تلویزیون به مردم تبریک عید بگو. بمیرم هم حاضر نیستم چنین پولی بدهم، بمیرم. حاضرم خداحافظی کنم از تلویزیون.»
pashaei-family1_03.jpg
علیخانی معتقد است که اگر به مهمان برنامهاش ۲۰ میلیون پول بدهد که بیاید بنشیند روبروی او به عنوان مجری،در واقع گور خودش را کندهاست:«این پول را بدهم دیگر میتوانم از کسی سوال و جواب کنم؟ من صندلی را در برنامه تحویل سال برداشتهام که همه به احترام مردم بایستند.» به گفته او، «این آدمها زندهاند و هستند. میتوانید بپرسید اما وقتی فضای رقابتی پیش میآید، وقتی کسی دستش نمیرسد به یک مهمان، میآید میگوید در آن برنامه فلان میلیون تومان دادهاند که طرف را بردهاند. یک کلاغ چهل کلاغ میشود دیگر. من دیوانهام؟ وقتی تلویزیون به من پول نمیدهد، از کجا بیاورم به کسی ۲۰ میلیون بدهم؟ خدا شاهد است حتی یک نفر هم نبود که صحبت پول بکند. میخواهم همین را مردم بدانند.»

برخی موضوعات مشابه

بالا