حوادث ایرانی اخاذی سیاه از دختر دانش آموز در تلگرام

آنیساااااااااا

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
3,720
امتیاز واکنش
65,400
هفته ی گذشته دختر دانش آموزی با حضور در پلیس فتای استان خراسان رضوی از پسر 18 ساله ای به اتهامتهیه ی فیلم غیر اخلاقی از وی و اخاذی های سریالی شکایت کرد.

شاکی به افسر تحقیق گفت:دو ماه پیش در یک گروه تلگرامی که دختران و پسران دانش آموز حضور داشتند،عضو و در آنجا با پسری آشنا شدم.چند هفته ی پیش دعوایمان شد و قطع ارتباط کردیم.از این موضوع ناراحت بودم و از دختری که دوست و همکلاسیم بود،خواستم،با جا زدن خود به عنوان پسر ،عضو گروه شود و با من ارتباط دوستی برقرار کند تا با این کار حسادت پسری که دوستش دارم را بر انگیزم،غافل از اینکه اجرای این نقشه ام مرا به دردسر می اندازد.

شاکی ادامه داد:بعد از این کار پسر جوان یک روز در نبود خانوادم مقابل خانه مان آمد و به زور وارد شد.بعد از حرف زدن با من تهدیدم کرد حالا که تو در گروه تلگرامی با جوان دیگری دوست شده ای،بلایی بر سرت می آورم.آن روز به شدت کتکم زد و با گوشی تلفن همراهش از من عکس های غیر اخلاقی گرفت و گفت اگر شکایت کنم و ماجرا را با کسی در میان بگذارم،عکس ها را در همان گروه تلگرامی و شبکه های اجتماعی دیگر منتشر می کند و آبروی مرا خواهد برد.از ترس این تهدیدها سکوت کردم.چند روز بعد از این ماجرا،او در تلگرام برایم پیامی فرستاد که باید 500هزار تومان به او بپردازم در غیر این صورت عکس هایم را منتشر می کند.از ترس آبرویم این پول را پرداخت کردم.اما او بارها با این ترفند از من اخاذی کرد و این اواخر طلاهایم را می خواست.موضوع را به خانواده ام گفتم و بعد تصمیم گرفتیم از او شکایت کنیم.

ماموران پلیس فتا با هماهنگی قضایی تحقیقات را برای دستگیری جوان اخاذ آغاز کردند تا اینکه او دو روز پیش شناسایی و باز داشت شد.

متهم با انتقال به پلیس فتای استان خراسان رضوی،بازجویی شده و به تهیه ی عکسهای غیر اخلاقی از دختر دانش آموز و اخاذی های سیاه از او اعتراف کرد.

ماموران در جریان تحقیقات پسر اخاذ متوجه شدن او در اینستاگرام صفحه ای دارد،که در آنجا نیز با اغفال دختران دانش آموز،آنها را با پسران دوست کرده و بابت اینکار از آنها پول می گرفت.

سرهنگ جواد جهانشیری،رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی در این باره گفت:
با اعتراف متهم به جرایمش، برای او قرار قانونی صادر شد.تحقیقات برای رازگشایی از دیگر جرایم سیاه این پسر ادامه دارد.

منبع:جام جم

برخی موضوعات مشابه

بالا