اخبار سینما و تلوزیون از رد کردن نقش«بتمن»پشیمانم

♥MASTANE♥

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,316
امتیاز واکنش
3,789
اوج دوران حرفه ای جاش هارتنت سال 2001 رقم خورد. زمانی که «هارتنت»ی که حالا 36 سال دارد، ایفای نقش در دو فیلم پر فروش را پذیرفت و آینده خود را تضمین کرد.
20150423150501_30.jpg
به گزارش سینماخبر، اوج دوران حرفه ای جاش هارتنت سال 2001 رقم خورد. زمانی که «هارتنت»ی که حالا 36 سال دارد، ایفای نقش در دو فیلم پر فروش را پذیرفت و آینده خود را تضمین کرد. اما او اکنون بعد از گذشت 14 سال از آن زمان می گوید پشیمان است که چرا به پیشنهاد کریستوفر نولان برای بازی در فیلم «بتمن» جواب رد داد.
دو فیلمی که او در آن زمان پیشنهاد آنها را پذیرفت و آنها را به «بتمن» ترجیح داد، «پرل هاربر» ساختهمایکل بی و Black HawkDown ساخته ریدلی اسکات بودند. البته او پیش از این دو فیلم نیز در آثار درخشانی همچون" The Virgin Suicides و The Faculty را در کارنامه اش ثبت کرده بود و بنابراین در آن سال ها کافی بود اراده کند تا با هر کارگردان صاحب نامی که می خواهد کار کند. یکی از این کارگردان ها می توانست کریستوفر نولان باشد که در آن زمان در حال نگارش و ساخت «طلوع بتمن» بود. اما هارتنت آنطور که این هفته در مصاحبه ای فاش ساخته این شانس را از خود گرفت و نتوانست در این فیلم و دنباله آن یعنی « شوالیه تاریکی» ایفای نقش کند. اقدامی که خود تاکید کرده از آن پشیمان است. او می گوید: نه تنها این دو فیلم را از دست دادم که ناگهان متوجه شدم نولان که حالا او را کارگردانی خوش فکر و باهوش می دیدم، دیگر علاقه ای به اینکه به من پیشنهادی مثل بازی در فیلم «پرستیژ» را بدهد، ندارد. اشتباه از خودم بود. به کریستین بیل نگاه کنید. خب من هم می توانستم مثل او پشتکار بیشتری داشته باشم و سخت تر کار کنم. اما به جای آن تصمیم گرفتم استراحت بیشتری به خودم بدهم.
منبع:بانی فیلم

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
1,358
پاسخ ها
0
بازدیدها
121
پاسخ ها
0