صنایع دستی اسباب بازی چوبی دست ساز، خلاقیت کودک تان را شکوفا کنید!

• شروع کننده موضوع Behtina
  • بازدیدها 145
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Behtina

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
22,523
امتیاز واکنش
65,135
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]کار با اهالی فن: زمانی که به بازی های دوران کودکی مان فکر می کنیم روزهایی را یادمان می آید که پر بود از بازی و شادی، اسباب بازی هایی مثل عروسک و ماشین های رنگارنگی که همه امید و آرززوهای ما را می ساختند. چه خاطرات شیرینی که با دوستان و هم سن و سالان خود ساختیم و چه درس های زندگی که از آن بازی ها یاد گرفتیم. اما این روزها با وجود برندهای مختلف تولیدات اسباب بازی همه مادران و خانواده ها به دنبال ایده های جدید و خلاقانه تری هستند تا بتوانند ذهن کودک خود را پرورش دهند. چیدانه در روز جهانی کودک به سراغ سری جدید از اسباب بازی های چوبی و هنر دست رفته است و ایده های جالب آن را برای شما معرفی می کند. با ما همراه باشید:[/BCOLOR]

chidaneh-71768-1497.jpg

اکوتوی- حیوانات چوبی آهنربا دار-جامدادی جوجه
قیمت:
۸۰,۰۰۰ تومان
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]آقای بابک قائم با محصولات جدید اسباب بازی خود روندی متفاوت را آغاز کرده است. نکته بسیار مهم و قابل توجهی که در اسباب بازی های چوبی دکو اکو دیده می شود سازگاری آنها با محیط زیست است. آقای قائم که رشته اصلی اش دامپزشکی است، سالها در زمینه کودکان و محیط زیست فعالیت داشته و از سال ۹۲ استودیوی طراحی دکواکو را برای طراحی و تولید محصولات پایدار و سازگار با محیط زیست راه اندازی کرده است.[/BCOLOR]
chidaneh-71765-1426.jpg

اکوتوی- حیوانات چوبی آهنربا دار- زرافه
قیمت:
۱۲۰,۰۰۰ تومان
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]سلامت و سازگاری با محیط زیست: هدف اصلی اسباب بازی های چوبی[/BCOLOR]

[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]این روزها در کشورهای اروپایی یکی از مقوله های مهم روز پایداری محیط زیست است. در کشور ما هم برای کار با محصولات سبزتر و سازگار با محیط زیست دغدغه های زیادی دیده می شود. ولی آنچه که در بسیاری از تولیدات و حتی در بازار کار با کودک و اسباب بازی دیده می شود عموما ساخته شده از متریال مصنوعی هستند که به محیط زیست، کارگران تولید کننده و افراد مصرف کننده آسیب می زنند و چالش دشواری بوجود می آورند.[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]خانه کم مصرف و دوستدار محیط زیست هم سازگاری سبز دارد![/BCOLOR]
chidaneh-71764-1335.jpg

اکوتوی- پازل منتسوری قاره های جهان
قیمت:
۱۱۰,۰۰۰ تومان
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]"چوب را دوست دارم و از سال ۹۳ مجسمه سازی می کردم." چیزی که در چوب بسیار خاص و جذاب است، حس زنده بودن و ارتباطی است که می توان با آن برقرار کرد. چوب زنده است و حس خوب طبیعت و زندگی را انتقال می دهد. در تهیه اسباب بازی های چوبی دکو اکو از روغن های گیاهی و رنگ های پایه آب استفاده می شود و آسیبی به محیط زیست و کودکاننمی رساتد. روند تولید این اسباب بازی ها نیز پایدار است به این معنی که آلاینده ای تولید نمی شود.[/BCOLOR]
chidaneh-71766-1466.jpg

اکوتوی- حیوانات مگنت دار- فیل
قیمت:
۱۰۵,۰۰۰ تومان
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]چوب متریال طبیعی در اسباب بازی سازگار با محیط زیست[/BCOLOR]

[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]برای اینکه محصولات با محیط زیست سازگار باشند باید متریال مورد استفاده آنها هم طبیعی باشد ولی پیدا کردن متریال طبیعی مشکل است و در خیلی از مواقع موجود نیست. برای تهیه متریال در تهیه اسباب بازی های اکوتوی از چوب درختان صنعتی جنگل های گرجستان و روسیه استفاده می شود و به ازای هر متر مکعب چوب مصرفی، ۲۲ هدد درخت در جنگل های تهران کاشته می شود.[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]آقای قائم که در زمینه تولید محصولات آشپزخانه چوبی هم فعالیت می کند، ساخت اسباب بازی های چوبی را از اسفند ۹۴ شروع کرد. "در طی دورانی که مشغول تولید بودم، ظروف آشپزخانه راضی ام نمی کرد. در عین حال دوست داشتم جنبه اجتماعی، آموزشی و فعالیتم را پر رنگ تر کنم."[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]پیشنهاد می شود این مطلب را بخوانید: ظروف چوبی آشپزخانه ساخته جوان مشهدی![/BCOLOR]
chidaneh-71769-1343.jpg

اکوتوی- پازل ۴ تکه اشکال هندسی
قیمت:
۲۷,۰۰۰ تومان
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]در اسباب بازی جدید طبیعی قابل بازیافت اکوتوی که برای کودکان بی خطر است، از رنگ های پایه آب و روغن های گیاهی استفاده شده است که با محیط زیست سازگار هستند. دنیای اسباب بازی بسیار گستره است. هدف اصلیاسباب بازی چوبی دکو اکو ایجاد فرصتی برای خلاقیت و یادگیری بیشتر کودکان است. اسباب بازی اکوتوی سعی دارد فضایی خلاقانه و برابر، غیر جنسیتی را برای رشد و افزایش توانمندی های ذهنی و جسمی کودکان فراهم کند.[/BCOLOR]
chidaneh-71767-1470.jpg

اکوتوی- حیوانات چوبی آهنربا دار-خرس
قیمت:
۸۵,۰۰۰ تومان
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]اسباب بازی های خلاقانه و آموزشی[/BCOLOR]

[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]اسباب بازی اکوتوی با محوریت کودکان طراحی شده و با داشتن الگوهای خاص توانمندی کودکان را افزایش می دهد. چوب به عنوان متریال طبیعی سعی دارد آموزش کودکان را در محیط طبیعی دنبال کند. " اسباب بازی ها را خودم طراحی کردم. به نظر من بهترین تیم برای طراحی اسباب بازی مادران و فرزندان هستند. آنها هستند که می دانند چه نیازهایی از اسباب بازی دارند و می توانند ایده های خوبی از خانواده ارائه دهند."[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]برای چیدمان اسباب بازی و عروسک در اتاق کودک این مطلب را بخوانید![/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]سری حیوانات در این اسباب بازی ها هدف آشنایی کودکان با حیوانات و محیط زیست را دارد. قطعات آهنربایی این سری محصولات اجازه جدا کردن قطعات و جدا کردن قطعات و جا گذاری مجدد آنها را به کودکان می دهد. آهنربا به علت وییگی های خاصی که دارد برای کودکان حس کنجکاوی ایجاد می کند و حواس و جسم او را درگیر می کند. با بسته بندی قفس شکل آنها کودکان یاد می گیرند که نباید حیوانات را در قفس نگهداری کنند و پس از خروج حیوان، قفس به عنوان آشیانه برای آب و غذا دادن به پرندگان آزاد، استفاده می شود. [/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
chidaneh-70893-img6960.jpg

picture-33370-1473375179.png

دکواکو​
[/BCOLOR]

برخی موضوعات مشابه

بالا