سیاسی استاندار فارس تایید کرد: کشته شدن یک نفر در تجمعات کازرون/ اوضاع تحت کنترل است

• شروع کننده موضوع DENIRA
  • بازدیدها 164
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

DENIRA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
9,963
امتیاز واکنش
85,309
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
9702-51t3587.jpg
[/BCOLOR]
تبادار با تصریح این‌که تجمع اخیر برخی افراد در کازرون غیرقانونی بوده است، تعداد یک کشته ناشی از این تجمع‌ها را تایید و عنوان کرد: درگیری‌های پراکنده‌ای همچنان وجود دارد اما شرایط تحت کنترل است.
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]استاندار فارس با اشاره به مسائل پیش آمده اخیر در شهرستان کازرون، تصریح کرد: اوضاع در این شهرستان کاملا تحت کنترل است[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)] [/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]اسماعیل تبادار صبح پنج‌شنبه 27 اردیبهشت در گفت و گو با ایسنا با اشاره به درگیری‌های اخیر در شهرستان کازرون، تصریح کرد: که اکنون اوضاع شهر کازرون تحت کنترل است.[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]رییس شورای تامین استان فارس خاطرنشان کرد: قطعا کسانی که در تجمعات شرکت کرده‌ یا افراد را برای شرکت در چنین تجمع‌هایی تحـریـ*ک کرده‌اند هواخواه مردم این شهرستان نیستند .[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]تبادار با تصریح این‌که تجمع اخیر برخی افراد در کازرون غیرقانونی بوده است، تعداد یک کشته ناشی از این تجمع‌ها را تایید و عنوان کرد: درگیری‌های پراکنده‌ای همچنان وجود دارد اما شرایط تحت کنترل است.[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]استاندار فارس، از شهروندان درخواست کرد که نسبت به اخبار منتشر شده پیرامون این حوادث در شبکه‌های مجازی و برخی شبکه‌های خارجی اعتنا و اعتماد نکنند و اخبار صحیح را تنها از طریق خبرگزاری‌ها و رسانه‌های رسمی پیگیری کنند.[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]به گزارش ایسنا، طی روز و شب گذشته، تجمع‌هایی در شهر کازرون و تحت عنوان اعتراض به نماینده‌ی این شهرستان در مجلس و اجرای طرح تقسیمات کشوری، به وقوع پیوست که اخبار متناقضی پیرامون آن در شبکه‌های مجازی منتشر شده است.[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)] [/BCOLOR]​

• پیشنهادات
  • deimos

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,092
    امتیاز واکنش
    118,349
    سلام خدمت همه ی بچه های نگاه
    من از تاریخ ۲۰ اردیبهشت تا همین لحظه به خاطر شغلم در این شهرستان حضور دارم
    نمی دونم این پیام چه عواقبی رو برام داره اما عادت به ساکت موندن ندارم.
    من شاهد لحظه به لحظه ی این آشوب ها بودم و هستم. اوضاع اصلا تحت کنترل نیست! تعداد کشته ها دو رقمی شده و با مردم برخورد فیزیکی می شه. اونم بدون در نظر گرفتن جنسیتشون!
    مدارس تعطیل شدن و اداره هارو آتیش زدن. انتن تلفنامون رفته و حتی یه بلیط برای شیراز نیست که بتونم برگردم و به عبارتی همه تو شهر گیر افتادیم.
    اینترنت قطعه و جاده هارو بستن. حتی دانشجوها توی خوابگاه زندانی هستن و اجازه ی خروج از خوابگاه رو ندارن. کارت خوان ها کار نمی کنه و پول نقد حکم طلارو تو سطح شهر پیدا کرده.
    با این نت ضعیف و قطره ای، دسترسی به اینستا، تلگرامِ فیلترشده و حتی واتساپ ندارم. تنها جایی که می تونستم صدامو به گوش همه برسونم همین جا بود.

آخرین ویرایش:

برخی موضوعات مشابه

بالا