اخبار سینما و تلوزیون استعفای مجری «سمت خدا» در برنامه زنده

• شروع کننده موضوع Alone Girl
  • بازدیدها 428
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

Alone Girl

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
953
امتیاز واکنش
96
نجمالدین شریعتی مجری برنامه «سمت خدا» روز 22 اردیبهشتماه روی آنتن زنده به برکناری سیدعبدالمجید رکنی تهیهکننده این برنامه اشاره و تأکید کرد: اگر تهیهکننده برنگردد من هم این برنامه را اجرا نمیکنم.

به گزارش مهر، با برکناری تهیهکننده برنامه «سمت خدا» حواشی جدیدی حول این برنامه پیش آمد. در ساعت 13:40 روز دوشنبه 22 اردیبهشتماه «سمت خدا» روی آنتن رفت و نجم الدین شریعتی مجری برنامه گفت: من همین جا اعلام میکنم تهیه کننده ما را از این برنامه برداشتهاند و تا وقتی که او نیاید من هم دیگر به این برنامه نمیآیم.

124546_700.jpg

همچنین حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله فرحزاد نیز که به عنوان کارشناس روزهای دوشنبه این برنامه زنده حضور داشت، گفت: باید این را بگویم که حتی به رکنی اجازه نمیدهند پایش را به استودیو بگذارد. تنشی در بین مسئولان صدا و سیما و تهیه کننده برنامه بوده و هر چه ما به مسئولان رو انداختیم آنها روی ما را زمین زدند. بنابراین اگر تهیه کننده و مجری برنامه برنگردد، ما کارشناسها هم دیگر به این برنامه نخواهیم آمد.

باید دید با وجود این گفتههای صریح روی آنتن زنده شبکه 3 سیما، مسئولان تلویزیون چه واکنشی نشان خواهند.

• پیشنهادات
  • *sogandjoon*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    424
    امتیاز واکنش
    85
    به نظرم این برنامه فقط با مجری گری خودش جذابه.ولی بین برنامه های این مدلی خداییش خیلی برنامه ی عالی ایهه

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    154
    پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    162
    پاسخ ها
    0
    بازدیدها