فوتبال خارجی اسپالتی: هیچ علاقه ای به صحبت از ایکاردی ندارم

• شروع کننده موضوع Poker Mood
  • بازدیدها 107
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

Poker Mood

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,800
امتیاز واکنش
42,170
اسپالتی: هیچ علاقه ای به صحبت از ایکاردی ندارم

[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
این روزها اخبار و شایعات زیادی در مورد پیوستن مائورو ایکاردی، کاپیتان سابق اینتر به یوونتوس، منچستریونایتد و رئال شنیده می شود.
[/BCOLOR]​
به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش باشگاه اینتر پس از طفره رفتن مائورو ایکاردی از تمدید قرارداد و به خصوص پس از حرف های انتقادی همسر و مدیر برنامه های این بازیکن "واندا نارا" در برنامه تیکی تاکا، تصمیم گرفت تا کاپیتانی را از او سلب کند. اتفاقی که با استقبال چند ستاره اینتر نیز روبرو شد و نشان می داد که بین ایکاردی و برخی بازیکنان اینتر، اختلافاتی وجود دارد.
ایکاردی که از این قضیه عصبانی بود، با تیم به اتریش نرفت و قید بازی با راپید وین در لیگ اروپا را زد. او البته به بهانه مصدومیت این کار را انجام داد ولی تیم پزشکی اینتر چند روز پیش طی بیانیه ای اعلام کرد که ایکاردی مصدوم نیست.
در حال حاضر ایکاردی با اینتر تمرین نمی کند و وضعیت نامشخصی دارد.

01384193.jpg

[/BCOLOR]

• لایک
واکنش ها: he.s
  • پیشنهادات
  • Poker Mood

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,800
    امتیاز واکنش
    42,170
    یکی از افرادی هم که در این مدت بارها با سؤالات مختلف درباره ایکاردی مواجه شده، لوچانو اسپالتی، سرمربی اینتر است. او اما امروز تأکید کرد که دیگر علاقه‌ای به بحث درباره این موضوع ندارد.
    [/BCOLOR]

اسپالتی در نشست خبری پیش از مصاف فردا شب تیمش مقابل کالیاری گفت:« تا الان چیزهای زیادی درباره ایکاردی توسط ماروتا (مدیر اجرایی باشگاه) و ژانگ (رئیس باشگاه) گفته شده است. از الان به بعد من فقط درباره کسانی صحبت می‌کنم که اینجا در تیم هستند، نه آنهایی که نیستند، چون آنها هستند که در زمین بازی حضور دارند و سرنوشت اینتر برای‌شان مهم است. من دیگر درباره سایر بازیکنان صحبت نخواهم کرد.»
    [/BCOLOR]
    [/BCOLOR]
    این در حالی است که شایعاتی جدی در مورد احتمال انتقال ایکاردی به یوونتوس، یونایتد و رئال شنیده می شود اما گویا برای اسپالتی دیگر چنین اخباری اهمیت ندارند.
    [/BCOLOR]

• لایک
    واکنش ها: he.s

برخی موضوعات مشابه

بالا