اخبار کنسرت ها اشوان تنها خواننده ای که بدون ارایه آلبوم کنسرت تمدید می کند!!

• شروع کننده موضوع Behtina
  • بازدیدها 219
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Behtina

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
22,523
امتیاز واکنش
65,135
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)][BCOLOR=rgb(235, 235, 235)]
اشوان تنها خواننده ای که بدون ارایه آلبوم کنسرت تمدید می کند!!
شامگاه 25 اردیبهشت اشوان بر روی صحنه سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران خوش درخشید.
[/BCOLOR]
[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
به گزارش هنرنویس، اشوان خواننده جوانی که سال ها پیش با موسیقی جوان پسند و پخش کلیپ های متفاوتی به علاقه مندان موسیقی خود را معرفی کرد و بعد چندسال دوری از فعالیت هنری برای کسب و اخذ مجوز با ارائه چند تک آهنگ جدید مخاطبان بسیاری برای خود جذب کرده و با وجود بدقولی در ارایه اولین آلبوم خود همچنان کنسرت هایی برگزار می کند که مورداستقبال قرار گرفته و با تمدید روبه رو می شود .
کنسرت تمدیدی ۲۵اردیبهشت این خواننده با اجرای آهنگ های "حواست نیست" "بعد من " "شمعا رو روشن کن " "تنها شدم " "چرا گریه کردم"‌ "بهت مریضم" "چه خوبه" برگزار شد و آهنگ پر مخاطب "من آدم رویای تونیستم " را با توجه به استقبال دوست داران خود دوبار اجرا کرد و دقایق پایانی کنسرت لحظات متفاوت و خاصی را برای هواداران خود خلق کرد که با روشن کردن نور موبایل و اجرای آهنگ "چرا گریه کردم "رقم زد.
لازم به ذکر است اشوان در این کنسرت چند ویدیو کلیپ جدید را برای هواداران خود پخش و چند ترک موسیقی جدید نیز اجرا کرد.
گفتنی است این کنسرت به همت موسسه آوای دوران به مدیریت مریم کاویانی و تهیه کنندگی رسول ترابی برگزارشد .
منبع : دیباچه
[/BCOLOR]

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
145
پاسخ ها
3
بازدیدها
127
پاسخ ها