اخبار سینما و تلوزیون اشکان خطیبی مردم را غافلگیر میکند

• شروع کننده موضوع ☂Baran
  • بازدیدها 171
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,966
امتیاز واکنش
225
اشکان خطیبی که ویژهبرنامه «سیب طلایی» را برای سال تحویل بینندگان شبکه یک کارگردانی میکند از بیان جزئیات برنامهاش خودداری میکند تا مردم در مواجهه با آن غافلگیر شوند.

20140304171645IMG12372936.jpg

به گزارش سینما خبر، اشکان خطیبی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون درباره کارگردانی ویژهبرنامه سال تحویل شبکه یک گفت: یک رویکرد متفاوت را برای این برنامه انتخاب کردهایم و قرار است برنامهای فرهنگی و مفرح داشته باشیم.

قرار بود من و رامبد جوان برنامهای درباره اتفاقات هنری پایتخت بسازیم

بنابر گزارش مهر وی افزود: سه چهار ماه پیش بود که میخواستم برنامهای را در تلویزیون کلید بزنم که به ابعاد مختلف اتفاقات هنری پایتخت بپردازد. چندین و چندین بار هم با رامبد جوان برای این موضوع دورخیز کردم اما سرانجام به برنامه سال تحویل رسیدم.

این هنرمند در این باره که با توجه به کارگردانی برنامه سال تحویل شبکه پنج توسط رامبد جوان، حالا این دو رقیب یکدیگر هستند، اظهار کرد: من اهل رقابت نیستم. در این خصوص که دیگر دوستان چطور کار میکنند هم سوالی نکردم و فکر میکنم اگر آنچه را به نظرم درستتر است، انجام بدهم موفقتر خواهم بود.

هنرمندان حاضر در «سیب طلایی» بار برنامه را بالا میبرند

خطیبی تأکید کرد: البته بگویم با حضور دوستان هنرمندی چون بهروز صفاریان، علی سرابی، سیامک انصاری، سحر دولتشاهی و امیر پوریا که در این کار هستند هر کدام باری را اضافه میکنند و من بیشتر هماهنگی را برعهده دارم. در واقع همه دست به دست هم میدهیم تا اتفاق خوبی رخ دهد.

وی با ابراز امیدواری برای موفقیت برنامه رامبد جوان، از ذکر جزئیات بیشتر برنامه خودش خودداری و تأکید کرد دلش میخواهد چند چیز غافلگیرکننده در برنامه داشته باشند.

این برنامه با نام «سیب طلایی» به تهیهکنندگی احسان ارغوانی و اجرای پدرام کریمی از ساعت 8 صبح 29 اسفند تا 3 بامداد یکم فروردین از شبکه اول سیما پخش میشود.

در کنار آیتمهای تولیدی این برنامه، احتمال پخش کنسرت نیز در آن وجود دارد و این اتفاق برای اولین بار رخ خواهد داد. برای تیتراژ این برنامه نیز قرار است سه خواننده مطرح کشور بخوانند.

اهدای سیب طلایی به برترینهای سال 92 شامل بهترین بازیگر زن و مرد، بهترین داور، بهترین تیم، بهترین خلبان، بهترین راننده تاکسی و ... نیز با حضور هیئت داورانی مرتبط با صنفهای مختلف انتخاب خواهند شد.

خطیبی همچنین از حضور در نمایش «صدام» محمد رحمانیان به عنوان مجری طرح خبر داد. او این شبها در کنسرت - نمایش «در روزهای آخر اسفند» به کارگردانی محمد رحمانیان به عنوان بازیگر و خواننده حضور دارد.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
189
پاسخ ها
0
بازدیدها
169
پاسخ ها
0
بازدیدها