اخبار سینما و تلوزیون رضا رویگری: به تازگی دوباره سکته کرده ام و از مردم می خواهم برایم دعا کنند

• شروع کننده موضوع ☂Baran
  • بازدیدها 203
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,966
امتیاز واکنش
225
مهر نوشت:

رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون به دلیل سکته مجدد دچار برخی مشکلات جسمی شده و از مردم میخواهد برای بهبودی وی دعا کنند.

رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون درباره آخرین وضعیت جسمانیاش گفت: به تازگی دوباره سکته کردم که این امر باعث اختلال در راه رفتن و تعادلم شده است و دست چپم کمی آسیب دیده که نمیتوانم به راحتی آن را تکان دهم.

وی ادامه داد: این عارضه روی حنجره و صدایم هم تاثیر گذاشته و در حال حاضر نمیتوانم به فعالیتهایم در زمینه موسیقی بپردازم.

بازیگر فیلم «بوتیک» درباره تازهترین فعالیتش گفت: آخرین کاری که در آن حضور داشتم سریال «مدینه» به کارگردانی سیروس مقدم بود که آن هم به دلیل حال خراب و وضعیت آشفتهای که داشتم نتوانستم در بیشتر از دو سکانس حضور داشته باشم و پروژه را همراهی کنم.

این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه این روزها در منزل مشغول استراحت است، بیان کرد: توانایی انجام دادن برخی از کارها را ندارم و از مردم میخواهم که برای سلامتیام دعا کنند تا بتوانم دوباره فعالیتهای خود را در زمینه سینما، تلویزیون و موسیقی دنبال کنم.

رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون چندی پیش دچار سکته مغزی شد که این اتفاق وی را مدتی خانهنشین کرد.

او به تازگی در سریال «مدینه» به کارگردانی سیروس مقدم که در ماه رمضان پخش شد به ایفای نقش پرداخت و دو فیلم سینمایی از جمله فیلم «چهار باندی» به کارگردانی محمد جعفر باقری نیا را در نوبت اکران دارد.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
3
بازدیدها
93
پاسخ ها
0
بازدیدها
215
پاسخ ها
0
بازدیدها