اخبار سینما و تلوزیون رضا عطاران از بازی در «ماموریت تهران» انصراف داد

• شروع کننده موضوع *فریال*
  • بازدیدها 201
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*فریال*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
7,020
امتیاز واکنش
7,770
ر
article1417928074_4705.jpg

ضا عطاران از بازی در فیلم سینمایی «ماموریت تهران» به کارگردانی مهدی مظلومی انصراف داد.

رضا عطاران از بازی در فیلم سینمایی «ماموریت تهران» به کارگردانی مهدی مظلومی انصراف داد.

این فیلم به تهیه کنندگی مسعود ردایی مدتی قبل از سوی اداره نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد مجوز ساخت دریافت کرد و رضا عطاران اولین بازیگری بود که برای ایفای نقش در فیلم قرارداد امضا کرد.

فیلمی که قرار بود اوایل آذر ماه در تهران کلید بخورد، اما روز گذشته مشخص شد عطاران از بازی در «ماموریت تهران» انصراف داده است.

این بازیگر در گفت و گو با بانی فیلم، با تائید این خبر گفت: "به دلیل طولانی شدن فیلمبرداری «نهنگ عنبر» (سامان مقدم) نتوانستم به پروژه «ماموریت تهران» برسم. البته سفر ناخواسته ام به کشور ترکیه برای داوری جشنواره مالاتا نیز مزید بر علت شد تا نتوانم جلوی دوربین این فیلم بروم و به همین دلیل از بازی در «ماموریت تهران» انصراف دادم."

عطاران در ادامه گفت: "خیلی دوست داشتم در فیلم جدید مهدی مظلومی حضور پیدا کنم چون «ماموریت تهران» قصه خوبی دارد. امیداورم در کارهای آینده ایشان و آقای ردایی دوباره فرصت همکاری برای من مهیا شود. برای این پروژه آرزوی موفقیت می کنم."

«ماموریت تهران» اولین فیلم بلند سینمایی مهدی مظلومی است که قرار بود روزبه رایگا آن را فیلمبرداری کند. مظلومی و رایگا حتی مدتی قبل عازم ارمنستان شدند تا تیتراژ و بخشی از سکانس های عبوری فیلم را در ایروان فیلمبرداری کنند.

تولید «ماموریت تهران» فعلا متوقف شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
3
بازدیدها
95
پاسخ ها
0
بازدیدها
216
پاسخ ها
0
بازدیدها