فوتبال خارجی اظهارنظر رئیس بارسا در مورد جذب بیرین و سبایوس

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 208
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
بارسلونا در نقل و انتقالات تابستانی خرید سه بازیکن را در درجه اول اهمیت قرار داده ولی هنوز موفق به جذب هیچکدام نشده است.

به گزارش "ورزش سه"، بارسا قصد تقویت خود در سه منطقه دفاع راست، خط میانی و وینگر چپ را دارد و برای این منظور روی بیرین (آرسنال)، وراتی (پی اس جی) و دمبله (دورتموند) دیدگاه مثبت داشت.

جذب دمبله دو هفته پیش منتفی شد و وراتی نیز به نظر دست نیافتنی می رسد. در مورد بیرین هم بارسلونا مانع سختی چون ونگر را پیش روی خود می بیند. به همین منظور بارسلونا پلان B خود را فعال کرده و قصد دارد به جای وراتی، ستاره 20 ساله بتیس «دنی سبایوس» را به خدمت بگیرد. به جای دمبله نیز دلوفئو جذب شده است.

01208045.jpg

بارتومئو، رئیس بارسلونا در مورد جذب سبایوس و بیرین گفت:« سبایوس بازیکن بتیس است و من در مورد بازیکن تیمی دیگر صحبت نمی کنم. استراتژی ما در نقل و انتقالات اینگونه است. با سبایوس حرف نزده ام و نمی دانم وضعیت او چگونه است.

01207581.jpg

مصاحبه مدیر ورزشی بتیس در مورد پیشنهاد ما؟ این حرف های او بود و از زبان من چنین چیزی نشنیده اید. ما هرگز در مورد اهداف نقل و انتقالاتی خودمان در رسانه ها حرف نمی زنیم. اگر در مورد وراتی به صراحت حرف زدم، به این دلیل بود که مدیر ورزشی ما پیش از این در مورد او صحبت کرده بود.

در مورد بیرین هم به همین گونه. برخی مواقع باشگاه ها رقمی از ما تقاضا می کنند که بسیار بیشتر از ارزش واقعی بازیکن است. فصل نقل و انتقالات طولانی است و در دو ماه پیش رو می تواند اتفاقات زیادی رخ دهد.»

برخی موضوعات مشابه

بالا