فوتبال داخلی اعتباری: تراکتورسازی نیاز به شوک دارد

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 145
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
اصغر اعتباری در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد جلسه کمیته فنی باشگاه تراکتورسازی و وضعیت این تیم گفت: تراکتورسازی مشکلات عدیدهای دارد. روز گذشته کمیته فنی برای رسیدگی به مسائل تیم و پیدا کردن یک طرح جامع برای بهبود شرایط باشگاه تشکیل جلسه داد. تراکتورسازی برای اینکه به روند خوبی دست پیدا کند نیاز به یک طرح جامع دارد.
وی افزود: البته به دلیل مشکلات فنی که در تیم وجود دارد در مقطع فعلی تراکتورسازی در کسب نتیجه دچار مشکل شده است. تراکتورسازی در فاز حمله برنامه ندارد و متاسفانه در تمرینات روی چارچوب برای رسیدن به گل کار نمیشود. تراکتورسازی نیاز به طرح نو دارد و با توجه به اینکه لیگ قهرمانان آسیا نزدیک است تیم باید خودش را آماده این رقابتها کند. وقتی نمیتوانیم سیاهجامگان انتهای جدول را شکست دهیم معلوم است مشکلات فراوانی داریم.عضو کمیته فنی باشگاه تراکتورسازی در رابـ ـطه با عملکرد تونی اولیویرا تصریح کرد: اولیویرا سالها در تراکتورسازی فعالیت کرده اما او اکنون با مشکلات زیادی روبروست. وقتی به چهره او مینگریم شبیه به افراد ورشکستهای شده که با مشکلات زیادی روبروست که دیگر آن توان وارد کردن انرژی به بازیکنان را ندارد و فقط با داد و فریاد تلاش بیفایده میکند. تمرینات تراکتورسازی یکنواخت شده است. حفظ توپ تا میانه میدان نتیجه میدهد. پس از آن برای طراحی حمله نیاز به برنامه است. به نظر من برای اولیویرا حیف است که زحماتش در تبریز از بین برود. او در این سالها برای خودش اعتباری به دست آورده و اگر توافقی از تراکتورسازی برود برایش بهتر است.اعتباری در مورد اینکه آیا در این مقطع وارد کردن شوک میتواند به تراکتورسازی کمک کند، اظهار داشت: در اکثر تیمهایی که با تغییر مربی شوک داده میشود این مسئله همراه با نتیجه بوده است. شما اگر به بازیکنان تراکتورسازی نگاه کنید میبینید بهترین نفرات در اختیار این تیم قرار دارند. بازیکنان فوقالعاده با کیفیتی به تراکتورسازی اضافه شدند. فکر میکنم عدم نتیجهگیری به خاطر ضعف فنی است و تیم به شوک نیاز دارد و این مسئله نتیجه خواهد داد.
وی در پایان گفت: در نظرسنجی برنامه موج فوتبال 80 درصد به ضعف مدیریتی به عنوان دلیل نتایج بد تراکتورسازی رای دادند اما من 90 درصد مسائل فنی را تاثیرگذار میدانم چرا که عملکرد مدیریتی چندان مناسب نبوده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا