فوتبال داخلی تقوی: تراکتورسازی به تغییرات نیاز دارد

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 85
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
سرمربی تیم تراکتورسازی می‌گوید هدفش در این تیم فقط کسب امتیاز نیست و به ارائه بازی زیبا فکر می‌کند.

به گزارش “ورزش سه” محمد تقوی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار تیمش با سپیدرود رشت گفت:

سپیدرود در انتهای جدول قرار دارد و به نظر بازی راحتی با این تیم داریم اما این طور نیست. سپیدرود همانند تراکتورسازی تیم ریشه‌داری است. شاید سابقه کمی در لیگ برتر داشته باشد اما تیم ریشه داری است و علی کریمی روی نیمکت این تیم می‌نشیند. مطمئنا بازی راحتی با این تیم نداریم.

فقط به کسب امتیاز فکر نمی‌کنیم

یکی از مهم‌ترین اعتقادات من بعد از آمدن به تراکتورسازی این بود که نباید فقط به فکر کسب امتیاز باشیم. ما نقطه ضعف‌هایی داریم ولی شخصا تفاوتی در قبال سپیدرود و تیم‌های دیگر قائل نیستم و باید در هر بازی تفکرات خودمان را به تیم حریف دیکته کنیم. فلسفه فوتبالی من این است که سعی می‌کنم از نقطه خودمان بازی کنیم و در بازی اسیر تاکتیک تیم حریف نشویم. من مربی ریسک پذیری هستم. سعی می‌کنیم در همه بازی‌ها فوتبال تهاجمی ارائه دهیم. این طور نیست که به دنبال تخریب تاکتیک تیم حریف باشیم.

چمدانم برای رفتن آماده است

چمدان من آماده است. مربی باید همواره آماده کنار رفتن از تیمش باشد. بازیکنانم از انتخاب نشدن سرمربی تیم سردرگم نیستند. خوشحالم بازیکنان بزرگ تراکتورسازی زیر نظر من کار می‌کنند. مهم‌ترین موضوعی که به آن فکر می‌کنم حفظ سلسله مراتب در تیم است. بازیکنان می‌دانند مسئولیت تیم بر عهده من است. همیشه برای پیروزی وارد زمین می‌شویم. اما بالانس موردنظر در تیم ما حاکم نیست و سعی می‌کنیم آن را حکم فرما کنیم و مقابل حریف ضربه پذیر نباشیم.

تراکتور نیاز به تغییر دارد

معتقدم که باید تغییراتی در تیم ایجاد کنیم. همه از تراکتورسازی انتظار قهرمانی دارند. انتظار من از تراکتورسازی بلند پروازانه است. حداقل به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هستم. برای رسیدن به این هدف باید از هر دو بازی چهار امتیاز کسب کنیم. از نظر فنی در مسیر درستی قرار گرفته‌ایم. استراتژی من این است که حداقل در نیم فصل در بین پنج تیم برتر لیگ باشیم. اگر در نیم فصل بین سه تیم باشیم می‌توانیم برای قهرمانی تلاش کنیم. در نیم‌فصل باید تیم را تقویت کنیم. من تصمیم گیرنده نیستم اما استراتژی باشگاه این است که تراکتور در سه سال آینده در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشد.

فروزان مراقب خودش باشد

فروزان پاشنه آشیل تیم‌ ما نیست. فروزان نمی‌تواند همه توپ ها را مهار کند و دروازه‌بان هم گل می‌خورد. این گلر کار خودش را خوب انجام می‌دهد. البته ما دو دروازه‌بان جوان داریم که رقیب فروزان هستند. او باید مراقب باشد چرا که مهدی محمدی و حیدری، دروازه‌بانان خوبی هستند که می‌توانند جایگزین او شوند. معتقدم محمدی یکی از دروازه‌بان‌های آینده‌دار ایران خواهد بود.

سرمربی سپیدرود رشت هم به علت پرواز تیمش به سمت تبریز نتوانست در کنفرانس مطبوعاتی حضور پیدا کند.

برخی موضوعات مشابه

بالا