فرهنگی و هنری اعتراض کارگران شهرزاد به سکوت تشکلهای سینمایی / درمقابل شانتاژ کارمان را تعطیل نمی‌کنیم

• شروع کننده موضوع Behtina
  • بازدیدها 214
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Behtina

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
22,523
امتیاز واکنش
65,135
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
95-09-350.jpg
[/BCOLOR]
کارگردان سریال نمایش خانگی «شهرزاد» در سخنانی با انتقاد از تشکلهای سینمایی که در قبال شایعات پیرامون این سریال «سکوت کرده‌اند»، گفت: مگر ما را نمی‌شناسند؟ چرا سکوت کرده‌اند؟ چای که امرو برای شهرزاد کنده شده، فردا برای تک‌تک کسانی که سکوت کرده‌اند کنده خواهد شد.
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]به گزارش ایسنا، حسن فتحی که در جشنواره فیلم‌های ویدیو یی یاس جایزه بهترین کارگردانی را برای ساخت سریال شهرزاد دریافت کرد،بعد از دریافت جایزه‌اش در سخنانی گفت: چهار سال وقتم را از مرحله نگارش تا تولید و پخش صب صرف این کار کردم و دوستان می‌دانند زمانی شهرزاد وارد شبکه نمایش خانگی شد که شبکه نمایش خانگی به هر دلیل دچار رکود بود و کارشناسان آینده‌ای برای آن متصور نبودند. اما شهرزاد موفق شد دوباره به آن رونق بدهد و سرمایه‌های زیادی جذب شبکه نمایش خانگی شود و شاهدش اینکه الان ده‌ها سریال یا در حال تولید است یا در شرف تولید[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)] [/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]فتحی با بیان اینکه به نمایندگی همکارانم در ساخت این سریال اعلام می‌کنم ما بـرده جریان سیـاس*ـی و اقتصادی خاصی نیستیم و مستقل هستیم، گفت: ما فرزند مردمی هستیم که همواره به ما لطف دارند؛ من حسین فتحی هستم و ۲۵ سال است که به این مردمی خدمت می‌کنم که افتخار من هموطن بودن با آنهاست؛ بخشی از این خدمات هم ساخت سریال‌هایی مانند پهلوانان نمی‌میرند، مدار صفر درجه،میوه ممنوعه و شهرزاد است.[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]او با بیان اینکه رویه من استقلال بوده و تردیدی ندارم که امروز به همین دلیل تاوان می‌دهم،گفت:دردناک است که شما به دلیل موفقیت‌تان تاوان بدهید نه به خاطر شکست‌هایتان. در این میان اما بعد و حیرت من از تشکل‌های سینمایی مانند خانه سینما و کانون کارگردانان و انجمن بازیگران است.[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]این کارگردان افزود:مگر نه اینکه من و همکارانم عضو این تشکل‌ها هستیم! مگر آنها ما را نمی‌شناسند؟ چرا سکوت کرده‌اند؟ مگر خانواده‌هایشان بیننده این سریال نیستند؟ مگر نمی‌دانند این سریال موجب رونق نمایش خانگی و اشتغالزایی شده است؟! پس چرا سکوت کرده‌اند؟![/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]به گفته فتحی، چاهی که امروز مقابل شهرزاد کنده شده فردا زیر پای تک‌تک کسانی که امروز سکوت کرده‌اند کنده خواهد شد.[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]کارگردان شهرزاد در ادامه سخنان گلایه‌آمیز خود اظهار کرد: اخلاق و وجدان ایجاب می‌کند که ما پیش‌داوری نکنیم و اجازه بدهیم که مراجع قضایی به این موضوع رسیدگی کنند و ما هم تابع نظر این مراجع هستیم.[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]وی در پایان درباره ادامه تولید فصل دوم سریال شهرزاد گفت: ما دو راه داریم؛ یکی اینکه عافیت‌طلبانه در مقابل شانتاژ کوتاه بیاییم و کار را تعطیل کنیم و دوم اینکه به احترام مردمی که فصل یک را دیده‌اند و دوست داشته‌اند کار را ادامه بدهیم کارمان را بخاطر مردم و به نام مردم و به احترام آنها کارمان را ادامه می‌دهیم.[/BCOLOR]​

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
158
بالا