سیاسی امام جمعه زاهدان: اظهارات منتسب به من در خصوص هاشمي رفسنجاني کذب محض است

• شروع کننده موضوع kiya dokht
  • بازدیدها 132
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

kiya dokht

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
8,672
امتیاز واکنش
26,158
آخرین خبر : امام جمعه زاهدان: اظهارات منتسب به من در خصوص هاشمي رفسنجاني کذب محض است
تاریخ انتشار: 94/10/11 22:1
دانا/ روز گذشته اظهاراتي منتسب به آيت الله سليماني نماينده ولي فقيه در سيستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان به سرعت در فضاي مجازي منتشر شد. در اين گفتگوي کوتاه منتشر شده آمده بود: «آيت الله سليماني امام جمعه زاهدان و نماينده وليفقيه در استان سيستان و بلوچستان طي گفتوگويي کوتاه در واکنش به انتشار شايعه ردصلاحيت آيتالله هاشميرفسنجاني، رئيسمجمع تشخيص مصلحت نظام به هفتهنامه صبح زاهدان گفت: اگر چنين اتفاقي رخ دهد جفا در حق اين يار ديرين انقلاب است و موجب کاهش مشارکت در تهران خواهد شد. وي افزود: تحليل ها حکايت از راي بالاي ايشان و حجت الاسلام سيد حسن خميني در تهران دارد.» در همين رابـ ـطه آيت الله سليماني در پاسخ به سوال خبرنگار عصرهامون در خصوص اظهار نظر منتسب به خود گفت: بنده اين اظهارات را به شدت تکذيب مي کنم. وي ادامه داد: در اين خصوص بنده اصلا با هيچ رسانه اي مصاحبه نکرده ام. امام جمعه زاهدان اصل ماجرا را اينگونه تشريح کرد و گفت: فردي که ظاهرا برادر يکي از کانديداي انتخابات مجلس که از حوزه تهران ثبت نام کرده است به بنده مراجعه کرد و در خصوص نامزد مورد اشاره خود گفت اين فرد در تهران کسي را به جز هاشمي رفسنجاني ندارد آيا آقاي هاشمي وي را تاييد مي کند که بنده در پاسخ گفتم نمي دانم. نماينده ولي فقيه در استان سيستان و بلوچستان گفت: اين خبرگار در خصوص موضوعي ديگر به بنده مراجعه کرد و گفت مي خواهيم در خصوص کانديداتوري شما در مجلس خبرگان در رسانه مورد اشاره خبري منتشر کنيم که بنده گفتم نيازي نيست. وي در پايان گفت: اين اظهارات نسبت داده شده به بنده کذب و قابل پيگيري از مراجع قضايي است. با کانال تلگرامي آخرين خبر همراه شويد telegram.me/akharinkhabar
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

برخی موضوعات مشابه

بالا