اخبار سینما و تلوزیون امیرحسین رستمی پیشنهادبازی درسریال های ترک (نه)گفت

• شروع کننده موضوع *فریال*
  • بازدیدها 170
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*فریال*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
7,020
امتیاز واکنش
7,770
امیرحسین رستمی"، پیشنهاد بازی در سریالهای ترک را نپذیرفت.

20141205144325_19.jpg

امیرحسین رستمی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص جلب اعتماد کارگردان شناخته شده در ابتدای کار هنری خود گفت: در همان ابتدای کار در سینما با مسعود کیمیایی، علیرضا امینی، در تلویزیون هم چند سریال پخش نشده داشتم ولی "شمس العماره" سامان مقدم اولین کاری بود که با آن شناخته شدم به همین دلیل همیشه از وی سپاسگذارم.

رستمی در ادامه تصریح کرد: به نظر من کسانی که به صورت آکادمیک وارد این عرصه می شوند محترم تر هستند و عدهای که به هر صورت تجربی این کار را انجام می دهند را درک نمی کنم زیرا روال آنها روال عادی مألوف نیست.

وی همچنین در مورد نطقه اوج خود در بازیگری بیان کرد: هر کسی در هر شغلی که باشد تقدیر شدن را دوست دارد این علاقه را نمی توانم کتمان کنم اما پشت پرده برخی جوایز آنقدر بد است که من ترجیح می دهم فقط برای لـ*ـذت خودم بازی کنم و حال خوب خودم و مردم مهمتر است و من حتی پیشنهاد بازی در سریالهای ترک داشتهام که نپذیرفتم.

سریال "شمس العماره" در انتخاب و پذیرش نقشهای خود گفت: ابتدا کارگردان، بعد فیلمنامه همکاران تیم برایم مورد بررسی قرار می گیرد چرا که وقتی کارگردان خوب باشد سایر موارد هم در سطح عالی خواهد بود.

منبع:باشگاه خبرنگاران

بالا