فوتبال خارجی اوبلاک: 90 دقیقه دشوار در تورین باقی مانده است

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 98
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
یان اوبلاک، دروازه بان اتلتیکومادرید، معتقد است هنوز صعود این تیم برابر یوونتوس قطعی نشده است.

به گزارش "ورزش سه"، اتلتیکومادرید با ارائه نمایشی فوق العاده خصوصا در نیمه دوم موفق شد دو بار دروازه یوونتوس را باز کرده و در خانه به پیروزی برسد اما اوبلاک مدعی شد هنوز 90 دقیقه دشوار باقی مانده است.

01383981.jpg

اوبلاک گفت: "ما می دانستیم که یک بازی نزدیک و دشوار در انتظار ما است و من فکر می کنم ما عملکرد خوبی برابر یوونتوس ارائه دادیم. ما فرصت های دیگری نیز برای گلزنی داشتیم و من معتقدم می توانیم از عملکرد خود رضایت داشته باشیم.

نتیجه خوبی گرفتیم اما هنوز هیچ چیز تمام نشده است. 90 دقیقه دیگر در تورین باقی مانده است و ما باید برای آن دیدار آرام و آماده باشیم. این که دو مدافع میانی ما موفق شدند دو بار گلزنی کنند اتفاق غیرمعمولی بود اما من بابت این گلزنی ها به آنها تبریک می گویم و آنها لایق چنین دستاوردی بودند.

زمانی‌که برابر بازیکنی مانند کریستیانو رونالدو بازی می کنید، راه دیگری وجود ندارد زیرا او یکی از بهترین بازیکنان تاریخ است و گل های زیادی را به ثمر رسانده است، اما شما باید یوونتوس را به عنوان یک تیم ببینید. از اینکه چنین نمایشی داشتیم خوشحال هستیم و این یک شب بزرگ برای ما بود."

برخی موضوعات مشابه

بالا