فوتبال داخلی ایران پوریان: همه ما مدیون قلعه نوعی هستیم

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 174
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
مدافع تراکتورسازی با انتقاد از کیفیت زمین چمن ورزشگاه یادگار امام بازی امروز تیمش مقابل ذوب آهن را بی کیفیت دانست.

به گزارش "ورزش سه"، محمد ایران پوریان مدافع گلزن تراکتورسازی بعد از تساوی بدون گل مقابل ذوب آهن گفت: اصلا بازی خوبی نبود و بازی بی کیفیتی را شاهد بودیم. ما با تمام توان بازی کردیم ولی اصلا نمایش قابل قبولی نداشتیم.

وی ادامه داد: دنبال هیچ بهانه ای نیستیم. اما چمن بی کیفیت ورزشگاه و بازیکنان نصفه و نیمه و خیلی از مشکلات باعث شده تا نتوانیم آن تراکتور همیشگی باشیم.

ایران پوریان با انتقاد از کیفیت زمین چمن ورزشگاه گفت: روی این چمن تیم های مختلف در طول هفته چند بار تمرین می کنند و برای همین نمی شود روز مسابقه روی کیفیت زمین حساب کرد. ما می خواهیم در آسیا حضور داشته باشیم و باید مسئولان نسبت به ما دلسوزتر باشند. الان روی این زمین نمی شود بازی کرد چه برسد به اینکه سرما و برف زمستان را هم به خود ببیند.

وی در مورد اهداء دسته گل بازیکنان تراکتور به قلعه نوعی تصریح کرد: همه تراکتوری ها مدیون قلعه نوعی هستند و خیلی چیزها را از او یاد گرفته ایم. این کوچکترین کاری بود که می توانستیم در مقابل قلعه نوعی انجام دهیم.

ایران پوریان نبود کیانی و ابراهیمی در ترکیب تراکتور را محسوس دانست و گفت: فعلا مجبوریم با همین بازیکنان جوان به کارمان ادامه دهیم. فکر کنم تنها بازیکن بالای 25 سال تیم من هستم اما بعد از تعطیلات نفرات اصلی می رسند و آنگاه تیم واقعی ما را می بینید.

برخی موضوعات مشابه

بالا