جالب و دانستنی این خانم کیم کارداشیان نیست! +عکس

• شروع کننده موضوع CAPRICORN
  • بازدیدها 1,063
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
12,639
امتیاز واکنش
28,246
زنی با شباهت عجیب به کیم کارداشیان

یک وبلاگ نویس کانادایی آنچنان به کیم کارداشیان شباهت دارد که مردم اغلب او را "دوقلوی" کیم کارداشیان صدا می زنند، او می گوید به هیچ وجه سعی در کپی کردن خودش به این ستاره ندارد و حتی می گوید من هیچ شباهتی نمی بینم!

کامیلا عثمان اهل تورنتو است و همانند کیم موهای بلند و مشکی و چشمان بادامی و همچنین هیکلی شبیه به وی دارد. او که یک وبلاگ نویس در زمینه مد و فشن است 126000 فالوئر در اینستاگرام داشته و رژیم و امور زیبایی اش درست همانند کیم کارداشیان است و حتی مثل این ستاره از مربی مخصوص کمر استفاده می کند.

1dt43d0r04v809pxcpzu.jpg

کیم کارداشیان(راست) و زنی که بسیار به او شباهت دارد(چپ)

او در مصاحبه ای با مجله Elle گفت:"من شخصا شباهت زیادی بین خودم و کیم کارداشیان نمی بینم."

با وجود نظر شخصی این خانم، ولی اولین بار وقتی تنها وی 15 سال داشت چهره او را با کیم کارداشیان مقایسه کردند.

yu8aga83re57yjyjctvu.jpg

زن کانادایی کامیلا عثمان که بسیار به کیم کارداشیان شباهت دارد

علاوه بر شباهت طبیعی به این ستاره ، کامیلا رنگ پوست زیتونی و به گزارش پرشین وی ابروهای تیره ای نظیر کیم کارداشیان داشته و یک آرایشگر حرفه ای نیز می باشد.

bxx0bw0ew177akpr3m4.jpg

کامیلا عثمان

کامیلا می گوید هدف وی شبیه شدن به کیم کارداشیان نیست، گرچه از برخی از تکنیک های آرایشی نظیر کانتورینگ و ورزش های کمر همانند این ستاره استفاده می کند. او همچنین اظهار داشت که شخص مورد علاقه اش از بین خانواده بزرگ کارداشیان، کریس جنر، مادر خواهران کارداشیان و جنر است.

9i1a1vec87tn33evhh3.jpg

کامیلا عثمان امور زیبایی و آرایش اش نیز شبیه به کیم کارداشیان است
پرشین وی

برخی موضوعات مشابه

بالا