فوتبال داخلی ایوانکوویچ: بازیکنانم با قلبی بزرگ و قرمز کم تجربگی را جبران می کنند

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 224
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
به گزارش خبرگزاری فارس، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار تیمهای فوتبال پرسپولیس و استقلال گفت: سلام میکنم به شما خبرنگاران و عذرخواهی میکنم مزاحمتان شدم چون میدانم امروز کارتان زیاد است اما مسابقه فردا چون جلب توجه بالایی دارد ما هم به خیلی از کارهایمان نمیرسیم. بار دیگر حرفم را تکرار میکنم که ایران میتواند به دربی افتخار کند.وی ادامه داد: مسابقه فردا شاید از نظر امتیازی بیتفاوت باشد اما مسابقه فردا از شرایط خوبی برخوردار است و جذابیت دارد و امیدوارم استقلالیها هم همینطور فکر کنند و من و بازیکنانم میخواهیم فردا یک روز باشکوه با یک جو زیبا به وجود بیاوریم و به نحوی که برازنده فرهنگ و ورزش ایران است در چارچوب آن به بیرون بیاید.سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص مصدومیت مهرداد کفشگری و کنار گذاشتن مهرداد کفشگری از پرسپولیس گفت: بله کفشگری برای بازی فردا متأسفانه مدنظر ما نیست چون بازی فردا بازی مهمی است و میترسم که برای دو مسابقه مهم این بازیکن را از دست بدهیم اما فردا یازده بازیکن پرسپولیسی بازی میکنند.وی در پاسخ به این سوال که آیا فردا استقلال را دست کم خواهند گرفت یا نه، اظهار داشت: شاید بعضی از بازیکنان من جوان باشند اما قلب قرمز بزرگی دارند و انتظار دارم که این کمبود و نقص تجربه را با جنگندگی زیاد جبران کنند.برانکو درباره کنار گذاشتن مسعود همامی از پرسپولیس برای دربی خاطرنشان کرد: قرار است دروازهبان سوم ما جای او بایستد. من فقط خواستم به دروازهبان سوممان برای دربی فرصت بدهم.وی در پاسخ به این سوال که برانکو به عنوان سرمربی تیم ملی بارها دربی را دیده و حالا خودش به عنوان مربی در دربی فعالیت خواهد کرد و اینکه چه نگاهی به بازی فردا دارد، اظهار داشت: دست قلعه نویی درد نکند که به تیمش اعتبار داده چرا که مربیان تیمهای بزرگ اینطور رفتار میکنند و ما هم به این فکر میکنیم که فردا چطور بازی کنیم چرا که فقط به فکر نتیجه مثبت هستیم و تاکتیک و شیوه بازی این است که باید منتظر بمانید اما ما مربیان می توانیم تفکرهای زیادی داشته باشیم اما عملکرد بازیکنان در زمین مهم است که از کار ما چطور در زمین پیاده میکنند چون بازیکنان از همه مهمتر هستند. بازیکنانم بسیار خوب به حرفهایم گوش میدهند اما برایشان کار راحت نیست چون چهار مربی را در یک فصل دیدهاند و کار برایشان راحت نیست چون باید خودشان را نسبت به مربیان تطبیق دهند و باید به آنها تبریک بگویم چون این توانایی را دارند که خودشان را با مربی تیم تطبیق دهند.وی درباره قضاوت تورج حقوردی در دربی فردا و اینکه او اعتراضی به این داوری دارد یا نه،افزود: من به عنوان مربی هرگز به بحث داوران نمیپردازم چون به آنها اعتماد دارم. به نظر من هیچ داوری این حق را به خودش نمیدهد که مقابل این همه تماشاگر و کارشناس فوتبال اعتبار خودش را زیر سوال ببرد و داوران سعی میکنند به بهترین نحو قضاوت کنند اما به هر حال هر داوری اشتباه میکند اما مهم این است که اشتباه از روی غرض نباشد و طبیعی باشد؛ اما این قصهها درباره داوران که چند مسابقه قبل را چطور قضاوت کردهاند را اعتقاد ندارم چون دیدید که در جام جهانی چطور بعضی از داوران اشتباه کردند.برانکو درباره اینکه قلعهنویی گفته او برخی اطلاعات فوتبالی گذشته را در اختیار این مربی قرار داده و اینکه آیا نگران نیست قلعهنویی از اطلاعات فوتبالی پرسپولیس استفاده کند،خاطرنشاذن کرد: بعد از جام جهانی 2006 آلمان یک سمینار مربیگری برگزار شد که سرمربیان حاضر در جام جهانی در آن حضور داشتند و از آن جایی که قلعه نویی بعد از من سرمربی تیم ملی شد فرصتی دست داد تا با هم صحبت کنیم و بینش خودم درباره بازیکنان ملی پوش وقت آن دوره را به او انتقال دادم تا این اطلاعات در خدمت فوتبال ایران بیاید. من 5 سال در ایران زندگی کردم و بعد از حضور در تیم ملی ایران تصمیم به کار در باشگاه گرفتم و میدانستم که پس از برگزاری جام جهانی 2006 آلمان میدانستم دوره کاری من تمام میشود و به باشگاه میروم و برای همین با دادکان توافق کردم. زمانی که من از تیم ملی رفتم تیم ملی از خودم به جا گذاشتم که عادات خوبی داشت و نتایج بسیار خوبی در بازیهای بوسان و جام ملتها کسب کرده بود و در تورنمنتهای زیادی شرکت کرد. علی دایی، سهراب بختیاریزاده و یحیی گلمحمدی چون بیش از 35 سال بودند از تیم ملی جدا شدند و میل من در این بود که کسب نتایج در زمان من ادامه داشته باشد. ما دو همکار بودیم که پای یک میز با هم صحبت کردیم و یک منافع مشترک داشتیم و آن اینکه تیم ایران موفق باشد.

برخی موضوعات مشابه

بالا